Křest knihy Rio 2016 a výstava fotografií z Olympijských her v OC Quadrio

Reklama

Deset medailí z toho jedno zlato, dvě stříbrné a sedm bronzových, takový je úspěch naší české výpravy.

Ve Fan Zone Českého olympijského týmu, která se nachází v pražském OC Quadrio, bude v pondělí 29. srpna zahájena výstava fotografií Herberta Slavíka z dějiště Letních olympijských her v Rio de Janeiru. Při této příležitosti proběhne i křest knihy Rio 2016 za účasti olympioniků.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10525″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Rio 2016 je oficiální publikace Českého olympijského týmu, která obsahuje nejdůležitější a nejemotivnější vzpomínky na Letní olympijské hry v Riu, doplněné fotografiemi předního českého fotografa Herberta Slavíka. O textovou část se postaral spisovatel a scénárista Milan Tesař a grafický design vytvořil Milan Jaroš, který je mimo jiné autorem vizuálních stylů Českého olympijského týmu již od LOH v Londýně. Kniha Rio 2016 je vydána v nákladu 6 000 kusů, do prodeje půjde ihned po slavnostním křtu.

Výstava s  názvem „Rio 2016 – Jsme jeden tým“ ve Fan Zone Českého olympijského týmu potrvá až do pátku 30. září. Kromě fotografií si návštěvníci mohou prohlédnout i artefakty českých olympioniků, mezi které patří vítězné dresy, sportovní náčiní a osobní předměty sportovců. K vidění bude i infografika se statistikami z Letních olympijských her a chybět nebudou ani sestřihy nejlepších sportovních okamžiků.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10526″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Program společných akcí ČOV a OC Quadrio je k dispozici na FB Olympijský tým nebo na webu www.fandimevquadrio.cz.

Komentáře