Kylie Jenner je hlavní hrdinkou nového seriálu s názvem Život Kylie

Reklama

Reality show hvězda, kosmetická magnátka a ikona sociálních sítí rozjíždí nový dokumentární seriál.

Televizní stanice E! Entertainment Television nabídne svým divákům zbrusu nový dokumentární seriál Život Kylie, jehož premiéru odvysílá exkluzivně 13. srpna ve 20:00 hodin. Další díly osmidílného seriálu bude E! vysílat každou neděli od 20:00 hodin do konce září. Seriál bude věnován, jak již z názvu vyplývá, Kylie Jenner, která je v pouhých 19 letech televizní a módní ikonou, designérkou a výkonnou ředitelkou společnosti Kylie Cosmetics. Hlavním cílem dokumentu je přiblížit divákům nejen pracovní, ale i osobní život Kylie. Poté, co téměř polovinu svého života strávila natáčením televizního hitu Držte krok s Kardashians a získala více jak sto miliónů fanoušků na sociálních sítích, mají její fanoušci pocit, že o Kylie ví vše. Je to ale opravdu tak?

“Posledních několik let se můj život neuvěřitelně změnil a obohatil hlavně díky podpoře fanoušků. Tento pořad je můj dárek všem, kteří mě za ta léta podporovali, a proto jim chci dát možnost nahlédnout do svého nitra, soukromého života s přáteli a seznámit je s mými pracovními plány.“, říká Kylie Jenner.  

Kylie patří mezi nejsledovanější lidi na sociálních sítích, podniká v kosmetickém průmyslu a stala se i vyhledávanou modelkou, která plní stránky světových magazínů. V roce 2016 byla Kylie časopisem TIME Magazine oceněna jako nejvlivnější „náctiletá“ osoba na světě. Se setrou Kendall vytvořily módní kolekci oblečení, která byla distribuována do téměř 20 zemí. Kylie podporuje několik charitativních projektů jako Smile Train, charitativní sdružení při  Children’s Hospital v Los Angeles, Make-A-Wish Foundation, Kylie také spustila kampaň #IAmMore, která má dát šanci obětem šikany, podělit se o svůj osud, a podnítit tak povědomí veřejnosti o tomto problému.

Pořad Život Kylie je produkován společností  Bunim/Murray Productions a Ryan Seacrest Productions. Ryan Seacrest je výkonným producentem ve společnosti Ryan Seacrest Productions. Gil Goldschein, Jeff Jenkins a Farnaz Farjam-Chazan jsou výkonní producenti ve společnosti  Bunim/Murray, stejně tak jako Kris Jenner a Kylie Jenner. Sledujte @LifeofKylieonE naTwitter, Instagram, Snapchat a Life of Kylie na Facebook.  

Zdroj: Televizní kanál E! a NBCUniversal International Networks

Komentáře