Legendární kapela The Tap Tap to opět rozjede

Legendární kapela The Tap Tap rozezpívá pražský Dlabačov

Kapela studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Jedinečnou příležitost naplno si užít live koncert nevšedního hudebního uskupení, které baví děti i dospělé, se naskytne v sobotu 26. listopadu od 18.00 v multifunkčním centru Dlabačov. Nenechte si ujít Řiditele autobusu a další originální hitovky The Tap Tap!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14019″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“401″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Vstupenky jsou k mání v předprodeji za 250 Kč, na místě za 300 Kč.

The Tap Tap v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. Kapela koncertuje po celé republice, pravidelně vystupuje na velkých českých festivalech (Mezi ploty, Rock for people ad.), v zahraničí (Brusel, Moskva, Londýn ad.). Na svém kontě má četné úspěchy, včetně vyprodaných mikulášských koncertů ve Státní opeře, benefičního Koncertu proti konci světa s využitím nových médií a technologií a pěti CD. The Tap Tap spolupracuje se známými umělci, např. s Danem Bártou, Davidem Kollerem, Matějem Ruppertem, Vojtou Dykem, Xindlem X či Tomášem Hanákem.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14020″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

KDY: sobota 26. 11. od 18.00
KDE: Multifunkční centrum Dlabačov, Bělohorská 24, Praha 6

Další informace o akci: https://www.facebook.com/events/1795005527449658/; http://bit.ly/2f8V0Js

Multifunkční centrum Dlabačov, jediné kino na Praze 6, situované v břevnovské dominantě hotelu Orea Pyramida, se v roce 2015 vrátilo na kulturní mapu Prahy. Kromě pestré filmové nabídky Kina Dlabačov, jehož sál je vybaven nejnovější technologií digitální projekce s vysokým rozlišením 4K, jsou součástí programu také divadelní představení, koncerty, výstavy a další kulturní akce. V předsálí je otevřena kavárna. Prostor je rovněž možné pronajmout pro jakoukoli obchodní, kulturní nebo soukromou akci.

 

Komentáře