Leoš Mareš v nestandardních situacích

Reklama

Život je plný výzev. Malé, velké, bláznivé i zcela běžné. Na všechny ale existuje jednoduchý recept. Sebevědomí a úsměv. Značka Orbit dlouhodobě usiluje o to, aby každý získal sebevědomí usmívat se. Úsměv na tváři se jednoduše vyplatí. Přesvědčte se sami s Orbit a Leošem Marešem, jehož můžete vidět na webu www.orbitklub.cz ve čtyřech nestandardních situacích, které zdárně překonal se sebevědomím a především s úsměvem. Budete svědky toho, jak si vedl jako zpěvák na Karlově mostě, model v kurzu kresby aktu, baleťák nebo kominík!

Leoš Mareš je v rámci čtyřech příběhů, pro něž bylo nejprve možné hlasovat na jeho Instagramu, postaven mimo svoji komfortní zónu, čelí nestandardní situacím a navzdory všemu je zdárně řeší i s pomocí žvýkaček Orbit. Potvrzuje tak filosofii, kterou sám vyznává a vysvětluje v úvodním videu, a to, že sebevědomí ruku v ruce s úsměvem jsou receptem na úspěch a skvělý první dojem i v té nejneobvyklejší situaci. Sebevědomí usmívat se přirozeně přichází s pocitem čistých zubů a jejich celkovým zdravím. Právě žvýkačky bez cukru Orbit fungují jako jeden z prostředků, který pomůže zajistit svěží dech, pečovat o zdravý, krásný úsměv, cítit se dobře, a podpořit tak sebevědomí kdykoliv a kdekoli.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12572″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Ať už jste kdokoli, s úsměvem snáze obstojíte v jakékoli výzvě a úspěšně vyřešíte i ty nejobtížnější situace. Díky úsměvu se budete cítit lépe a i lépe působit navenek. Žvýkačky bez cukru Orbit jsou jednoduchým a praktickým prostředkem, který podpoří zdravý a krásný úsměv, jenž je jedním z klíčových faktorů pro překonání jakékoli výzvy.

Komentáře