Limitované edice Batiste pro rok 2018

Také se každý rok těšíte po zimě na jaro plné svěžího vzduchu a vůně květin? My se těšíme i na další věc: limitované edice Batiste! Trendy obaly, originální vůně a vlastnosti suchých šamponů Batiste, na které spoléháme. Ať už ráno, když potřebujeme osvěžit účes před dlouhým dnem v práci nebo po večerní posilovně, když chvátáme na skleničku s kamarádkou. Každoroční limitované edice jsou tak příjemným zpestřením základní řady Batiste. V roce 2018 se můžete těšit na dvě limitky, které potěší milovnice sladkého tropického ovoce i sofistikovaných květinových vůní!

Pokud hledáte ozdobu do kosmetického koutku nebo na kancelářský stůl, Batiste Luxe si zamilujete! Temně zelený obal se vzorem pavích per doplněný zlatou barvou je dalším designovým kouskem z dílny Batiste, který musíte mít! Kombinace ovocných a květinových tónů s nádechem jantarového dřeva vytváří jemnou vůni, kterou si na svých vlasech oblíbíte! A samozřejmě se můžete spolehnout na osvěžení a texturu pro váš účes.

Ovoce, ovoce a ještě trochu ovoce? Jestli na jaře a v létě netoužíte po ničem jiném než po spoustě sladkého ovoce, seznamte se s Batiste Pink Pineapple! Směs tropického ovoce spolu s jablkem vytváří nasládnou kombinaci doplněnou jasmínem a růží. Perfektní volba pro milovnice všeho sladkého! Veselý obal s trendy ananasem se stane tím pravým doplňkem na dovolenou u moře i u rybníka. Dopřejte si sladké oživení účesu kdekoliv a kdykoliv!

Pro okamžité osvěžení nepotřebujete nic jiného než Batiste! Objem, textura a pocit právě umytých vlasů, to vše přináší suché šampony Batiste, které mají v portfoliu základní řadu plnou různých vůní, čtyři cestovní balení do každé kabelky a řadu s přidanou hodnotou, ve které naleznete nejen speciální suchý šampon pro extra objem, ale také barevné varianty pro všechny blondýnky i brunetky.

Batiste Luxe a Batiste Pink Pineapple zakoupíte exkluzivně v drogériích dm a na e-shopech www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz za doporučenou cenu 119 Kč.

Zdroj: www.batiste.cz

Komentáře