Lucie: Jak využívám ve svém životě pozitivní afirmace

O tom, jak moc důležité je, jak přemýšlíme sami o sobě, toho bylo psáno opravdu mnoho. O tom, jakou moc a sílu má slovo asi úplně stejně.

Já jsem se však rozhodla, že si zkusím energii slov vyzkoušet tak nějak jinak. Na vlastní kůži a to doslova. Můj život byl ničen záplavou negativních myšlenek a na ně navazujícími slovy, která jsem říkala, nebo leckdy vlastně i křičela pod tlakem jejich vibrační energie, které jsem dovolila, aby se rozmohla v mém těle. Najednou nenápadně a plíživě se stala drakem, kterého bylo velmi těžké přemoci. A já si připadala proti tomu všemu tak nějak bez moci. Ale nakonec, protože se velmi intenzivně zabývám automatickým psaním, jsem tedy pod vedením svých andělů pochopila, že jsem to jen já sama, která mám vše ve své moci.

Tak jsem se rozhodla, že jako zbraň proti té devítihlavé sani, použiji pozitivní afirmace. Mám jich několik oblíbených. Například NAPLŇUJI NEJDOKONALEJŠÍ PŘEDSTAVY SAMA O SOBĚ, PENÍZE PŘICHÁZEJÍ SNADNO A ČASTO, MILUJI SVÉ ŽIVÉ A KRÁSNÉ TĚLO, JSEM DOKONALÁ VE SVÉ NEDOKONALOSTI. Zpočátku afirmace opakujete a jsou tak nějak „prázdné“, ale čím déle jste v jejich společnosti, čím častěji je pouštíte ke slovu ve své mysli, začnou se ve vás rozpínat.

Začnou vám pomáhat a začnou vás krásným a jemným způsobem přetvářet. Přetvoří vaše myšlenky, vaše slova a na to samozřejmě navazují skutky. Takže pokud věříte, že peníze přicházejí snadno a často, častěji beze strachu obdarováváte a tím zase nazpět dostáváte. Pokud věříte tomu, že jste dokonalí ve své nedokonalosti, pak jste v harmonii sami se sebou, nejste zlí na sebe ani na nikoho kolem sebe. Bible pozitivních afirmací je kniha MILUJ SVŮJ ŽIVOT. A já sama jsem velkou obdivovatelkou Louisy Hayové, která je mým velkým terapeutickým vzorem. Je velmi moudrá a všechny své poznatky o pozitivních afirmacích sepsala právě v této knize. Zkuste to také vy. Zkuste začít pracovat na tom, abyste zharmonizovali sami sebe a tím vlastně celý svět.

A ještě jedna malá rada na závěr. Pokuste se, pokud vy nebo někdo kolem vás, třeba váš partner nebo partnerka uděláte nějakou chybu, neočekávat omluvy a neomlouvat se zbytečně často. Slova omlouvám se, jsou pořád slova, která ukazují na nějakou vinu. Pokuste se namísto toho děkovat. Děkuji za to, že jsi se mnou. Děkuji za to, že mě bereš takového, jaký jsem. Děkuji za tvé pochopení za mé omyly a přešlapy. Děkuji za tvou důvěru. Děkuji za tvou oddanost. Děkuji za to, že máš pochopení pro mé nedostatky. Pokud se budeme méně omlouvat a více děkovat, nebudeme muset odpouštět sami sobě. Já děkuji sama sobě za to, že jsem ochotná na sobě pracovat a za všechnu tu lásku, kterou jsem schopná cítit a ochotná projevovat. Je toho tolik krásného, co můžeme ve svých myšlenkách objevovat…

Vaše Lucie

Komentáře