Měl tah na branku a nakonec došel ke svému cíli. Co teď čeká svět?

Reklama

Pro mnohé to bylo šílenství, mnozí se tomu vysmívali, málokdo by si to kdy pomyslel. Ale přesto je to tak. Donald Trump se stal v lednu roku 2017 americkým prezidentem.  Republikánský politik a miliardář, který se proslavil svým vztahem k ženám, velkým majetkem a svoji houževnatostí to dotáhl až na nejvyšší post Bílého domu.

Co teď čeká Ameriku, co teď čeká celý svět?  Jeho úsilí je velké, jeho striktnost příslovečná a jeho rozhodnutí na jedné straně budí ovace, na druhé děsí politiky po celém světě. Na jedné straně integruje nové obchodní vztahy, na straně druhé podporuje mocnosti světa.

Jedni jeho nařízením zaměřené proti imigrantům tleskají, jiní jej odsuzují a zkoumají následky. Jaký je opravdu Donald Trump? Na to asi nikdo nedokáže odpovědět.  Ani jeho nejbližší – jeho manželky a asi ani jeho děti.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16561″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“358″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Donald Trump a jeho současná žena a první dáma Melania Trumpová

Jako student neměl ještě pevně stanovené cíle, tak ho rodiče poslali na vojenskou akademii. Proslul rovněž nespočty svých sexuálních afér, byl úspěšným i neúspěšným podnikatelem, vydělal milióny a mnohokrát o ně záhy přišel. Je již potřetí ženatý a má 5 dětí a některé z nich jsou sami již velmi úspěšné ve světě byznysu. 

Těžko ho hodnotit jako člověka, co se mu však rozhodně upřít nedá, je jeho odhodlanost a jeho tah na branku. A ještě hůře ho člověk může hodnotit jako prezidenta USA, neboť ve svém úřadu je teprve krátce, ale za tu krátkou dobu stihl udělat spoustu zásadních a nekompromisních rozhodnutí, které budou mít bezesporu vliv na celý svět. To, co jiným trvalo léta nebo dokonce desetiletí, Trump zvládl během pár dnů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16562″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“474″}}]]

Donald Trump se svojí první ženou Ivanou v roce 1989

Pro Čechy se stal populárním již před mnoha lety a to především díky své první manželce, české rodačce Ivaně Trumpové, rozené Zelníčkové. A stejně jako on je pro mnohé synonymem úspěchu a bohatství, mužem, který si vždy šel za svým, i jeho bývalá manželka, se stala symbolem krásné a úspěšné ženy, která si rovněž šla za svým snem a díky tomu je známá po celém světě.

Ivana Trumpová je žena, která i ve svém věku vypadá stále skvěle, je žádaná i o několik desítek let mladšími muži, ví co je in a prohru si nikdy nepřipouští. V příštím článku se dozvíte více zajímavostí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“16563″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“507″}}]]

Ivana Trumpová – symbol úspěšné ženy

Komentáře