Mentalhealing a léčení vnitřního dítěte

Reklama

Mentální léčení (mentalhealing) je velmi jemnou, krásnou a přitom hlubokou metodou, jak navázat kontakt s naším podvědomím a pochopit to, co způsobuje naše životní problémy a nemoci. Přijetím se zároveň otevírá brána k uvědomění si příčiny našich problémů, jež nás může dovést i do našeho dětství či do minulých životů.

Tímto se mentální léčení stává obdobou regrese, co se týče síly účinku. K tomu, abyste mohli provádět mentalhealing, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani pomůcky, stačí Vám přijetí přítomného okamžiku a odvaha ponořit se do vlastního nitra. Pomocí účinného postupu se tuto metodu naučíte používat jak u sebe, tak u svých bližních, porozumíte energiím, které ovládají Váš život, naučíte se žít v souladu se svou duší i celým Vesmírem a naslouchat svému Vyššímu Já.

Práce s vnitřním dítětem je velice jemnou a citlivou cestou do vlastního nitra, kam se obvykle nedíváme, jelikož je to buď příliš bolavé anebo nepříjemné. Často tak popíráme sami sebe a máme sklony jednat podle zažitých vzorců chování, které do nás vložila společnost včetně naší rodiny. Tím, že dlouhá léta popíráme své skutečné sklony, své touhy a sami sebe, bývá obtížné, znovu najít cestu ke své autenticitě. Uvědomit si, kdo skutečně jsme a co je načase odložit. Žijeme v neustálém teď, v přítomnosti, kterou můžeme změnit svým rozhodnutím a tím, že opustíme minulost.

Vydejme se spolu na dobrodružství, které bude chtít zpočátku notnou dávku odvahu, protože si budeme muset nejprve přiznat skutečné pohnutky našeho chování (včetně starých bolestí, strachů a potlačených radostí). Seminář je praktický, přineste si prosím psací potřeby a blok. Nic dalšího nebudete potřebovat. Pracovat budete mentálně a používat jen svoji duši.

Termín: Sobota 11. listopadu 2017 od 10 – 17 hodin Dům jógy Vinohrady (Jana Masaryka 6, Praha)

Příspěvek: 1000,- Kč (v ceně je malé občerstvení, voda, čaj či káva po celý den). Seminář se koná v Domě jógy v Praze na Vinohradech (Jana Masaryka 6), parkovat lze v ulici. Lektorem je Mgr. Lucie Poláková (vyučující psychologii a arteterapii na VŠP v Jihlavě)

Komentáře