Michal Hrůza vyjíždí na podzimní turné po republice „Sám se sebou“ a s Kapelou Hrůzy

Reklama

Na první část koncertního turné po kulturních domech a klubech, na kterém představí svoji novou desku Sám se sebou, vyrazí zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy letos na podzim. Šňůru vystoupení zahájí 3. listopadu v Zábřehu na Moravě, následovat budou koncerty v Krnově, Jihlavě, Sušici, Brně, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Litvínově. Podzimní tour završí Michal Hrůza letošní výročí 20 let na hudební scéně.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27371″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“401″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Sám se sebou je nejen název mého posledního alba, ale i stav bytí, který je důležitý pro to, abychom zjistili, co je v našich životech nejdůležitější,“ říká Michal Hrůza, který již letos na jaře absolvoval turné Hrůza na zámku a poté odehrál tři unikátní koncerty se symfonickými orchestry v Karlových Varech, Ostravě a v pražském Rudolfinu.

Na turné Sám se sebou zazní oblíbené skladby ze stejnojmenného alba, které Michal Hrůza vydal letos v květnu. Chybět nebude hitovka Pro Emu, skladby Optimista, Polárka či duet se zpěvačkou Olgou Königovou Na rozcestí. Skupina Olgy Königové Ille zároveň pojede jako support turné Michala Hrůzy Sám se sebou.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27372″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na koncertní šňůře budou mít fanoušci poprvé možnost zakoupit si také nový vinyl Michala Hrůzy Sám se sebou. Po osmi podzimních koncertech bude v březnu a dubnu 2018 následovat jarní část turné.

Podzim 2017 si vedle koncertování zvolila Kapela Hrůzy také jako období, kdy se bude ve větší míře věnovat charitativním aktivitám, podpoří rozličné projekty a nemocné děti. 27. října zahraje pro Rebeku Čihákovou, pacientku bojující s nemocí motýlích křídel, které kapela svým koncertem už jednou v minulosti pomohla. Nyní se koncert uskuteční v Rebečině rodném městě Pardubicích. Kapela pacientce věnuje celý honorář z koncertu. Další charitativní projekt proběhne 21. října, kdy kapela podpoří organizaci Hudba pomáhá, která podporuje handicapované děti. Poslední koncert se uskuteční 27. září v Milevsku, kde Michal Hrůza s kapelou zahraje pro Farní charitu v Milevsku.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27373″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“401″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

MICHAL HRŮZA – TURNÉ SÁM SE SEBOU (PODZIM 2017)
3. 11.2017 ZÁBŘEH NA MORAVĚ – KD
4. 11. 2017 KRNOV – KOFOLA MUSIC KLUB
17.11.2017 JIHLAVA – SOUL MUSIC CLUB
18.11.2017 SUŠICE – SOKOLOVNA
22.11.2017 BRNO – RADOST
23.11.2017 HRADEC KRÁLOVÉ – DENOCHE
25.11.2017 ČESKÉ BUDĚJOVICE – KLUB SLAVIE
8.12.2017 LITVÍNOV – ATTIC MUSIC CLUB

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27374″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“324″}}]]

Mediálním partnerem turné Sám se sebou je HITRÁDIO a iReport.cz. Vstupenky je možné zakoupit přes jednotlivá koncertní místa.

Zdroj: www.michalhruza.cz

Komentáře