MINT: POP UP HALL 13 znamená nový trend v nakupování

Halu č. 13 v Pražské tržnici na Bubenském nábřeží v Holešovicích už jste možná objevili. V pátek 29. září se na této adrese nově otevře alternativní obchodní dům MINT: POP UP HALL 13, jenž navazuje na původní MINT: Weekend Market.

Jeho organizátoři přicházejí s novým konceptem a minimalistické prostory haly 13 mění na místo, které se jako variace na neosobní obchodní centra stane vyhledávanou nákupní adresou se stálými prodejci, kam budou každý pátek a sobotu mířit všichni milovníci kvalitní módy, designu, umění a dobrého jídla.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25756″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Ve 40 prezentačních boxech zde svoji tvorbu představí lokální tvůrci, návrháři, designéři a značky, kteří prošli přísným výběrem kvality a původu zboží. Hala 13 se přemění až do konce roku na unikátní obchodní dům. “Objevíte na MINTu své vysněné šaty, ale nebudou vám sedět? Bude to jednoduché. Domluvíte se s návrhářem na úpravě a vyzvednete si je za týden. Nebo když se vaší kamarádce zalíbí náušnice, které jste pořídili na MINTu, budete vědět, kde prodejce každý pátek a sobotu spolehlivě najdete a na nákupy vyrazíte příště spolu,” říká principálka MINTu Lenka Kolářová.

Podzimní a vánoční nákupy obstaráte v klidné a přátelské atmosféře bez tísnících se davů a nepřetržitého vyhrávání koled. MINT: POP UP HALL 13 přichystá každý měsíc speciální doprovodný program, jehož tématy budou postupně Hudba, Móda a Divadlo + Literatura + Film. Do haly vás přitáhne nejen originální móda a design, ale také workshopy pro dospělé i děti. Zajímavá bude spolupráce s Jatkami 78, časopisem Raketa, organizací Fashion  Revolution a mnoha dalšími. Součástí MINT: POP UP HALL 13 bude stálá zóna s gastronomickými lahůdkami, vlastní kavárna MINT MIND s výbornou kávou a dorty i vybavený dětský koutek pro nejmenší návštěvníky.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25757″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

MINT: Pop Up Hall 13 přestřihne pomyslnou pásku v pátek 29. září a svůj provoz zahájí minifestivalem, na kterém vystoupí kapely Lazer Viking, Carpet Cabinet, Totál Vokál, Fred Madison, DJ Jana Kománková, The Muslim Jew a The Ugly & The Drummer.

OTEVŘENO od 29. 9. 2017 každý pátek 11 – 19 hodin a sobotu 9 – 17 hodin.
Termíny doprovodných akcí:
29. -30. 9. Hudba
20. -21. 10. Móda
10. -11. 11. Divadlo + Literatura + Film
Vstup je zdarma, bez bariér a dovnitř mohou i čtyřnozí miláčci.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25758″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Zdroj: www.mintmarket.cz

Komentáře