MINT: Prague Fashion Market slaví plnoletost

Reklama

Nejosobitější nezávislý trh oslaví svoji plnoletost v centru Prahy v jedinečných prostorách DUP39 v sobotu 29. a v neděli 30. dubna. Již po osmnácté pozve milovníky módy, designu i vybraných delikates k nákupům, zábavě, setkávání a inspiraci. K oslavám svých osmnáctin si MINT: Prague Fashion Market, vybral poslední dubnový víkend. Po oba dny chce MINT sdílet radost z dosažení magického čísla své dospělosti se všemi, kdo chtějí spoluvytvářet podobu českého nezávislého designu.

MINT, který stále posiluje zvuk svého nového jména, vláká návštěvníky do inspirativního prostředí podzemních prostor DUP39 mezi svěží nabídku mladých tvůrců, kde stojí za to strávit oba volné dny, protože každý z nich uvede skvělý program.

V sobotu se můžete tvořivě vyžít na workshoru Denim s Ľubicou Skalskou, nebo okukovat interaktivní exponáty, které připravuje NaFilm, první filmové muzeum v Čechách. S Plantáriem si můžete uvázat lehké jarní věnce z břízy a jiných ratolestí. Já na tom dělám je tvořivá partička a spolu s ní můžete v neděli dělat třeba na peněžence z obyčejné kazety. A jestli v sobotu nestihnete NaFilm, budete mít další možnost.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19794″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Mezi vystavujícími potkáte například ACID-DESIGN, LA KLARA, SAMOURAI DESIGN, BIORYTHME, BODLINE, NATURE ID, HEROES COSMETICS, TIME WOOD, KAISER FRANZ, ANAANI, WE ARE ABLE, VGNOTES, FROU FROU, SOCKSINBOX, HURA nebo DON WOOD. A přihrnou se i zahraniční značky, především z Maďarska a sem tam někdo z Rakouska a Slovenska.

Stálí návštěvníci a příznivci vědí, že tvůrčí atmosféru kolem MINTu provází navíc hodně hudby a i trochu punku. Ti, co přijdou poprvé, snadno vplují mezi stánky s autorskou módou, doplňky, lokálními potravinami, designem, knihami i domácí kosmetikou a zařadí se mezi MINTové příznivce.

MINT jako součást Fashion Revolution Czech Republic and Slovakia podporuje tento mezinárodní projekt, jehož cílem je vytvořit módní průmysl krásný nejen na povrchu, ale i uvnitř. Kampaň se zaměřuje na neetické problémy tzv. rychlé módy a hledá řešení pro transparentnost a udržitelnost tohoto odvětví. Zapátrejte, kdo ušil vaše tričko a zapojte se do Fashion Revolution Weeku, který vyvrcholí právě na MINTu.

Vstup je zdarma a přijít můžete i s domácími mazlíčky.
Kdy: sobota 29.4. otevřeno: 11 – 18 hodin, neděle 30.4. otevřeno: 10 – 17 hodin

Zdroj: www.mintmarket.cz

Komentáře