Monkey Business chystá 28. července koncert na Letním parketu ve Výravě

Reklama

Ani v letních měsících neopomíjí skupina Monkey Business své fanoušky a připravila pro ně několik open-air koncertů. Jedním z nich bude 28. července od 20 hodin koncert na Letním parketu Výrava nedaleko Hradce Králové.Spolu s kapelou vystoupí na koncertě také zpěvačka Bára Poláková s kapelou.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“23460″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“401″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Na koncert ve Výravě se nesmírně těšíme. Je to jedno z příznačných míst naší letní koncertní štace – za sedmnáct let, kdy tam s kapelou jezdíme, udělal pan majitel s prostorem obrovský kus práce a vždycky je toto místo zárukou skvělé atmosféry. Vedle našich fanoušků se těšíme i na vystoupení Báry Polákové,“ říká zpěvák kapely Monkey Business Matěj Ruppert.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“23461″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“443″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta a Terezy Černochové oslavilo letos v květnu 17 let existence na narozeninovém koncertě Kavárna de Luxe v pražských Žlutých lázních. Zde také obdrželi Zlatou desku za album Sex and Sport? Never!, které vyšlo v roce 2015. Toto album vyšlo navíc letos v květnu v nové – remixové – podobě. Jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! nabízí novinka od producenta a dlouholetého spolupracovníka Romana Holého Ecsona Waldese, který s tvorbou remixů oslovil zajímavé mladé kapely a producenty.

Zdroj: Monkey Business

Komentáře