Monkey Business chystá koncert ve Žlutých lázních

Reklama

Vyvrcholení jarního turné „Už jsi zaplatil daň z práva na život?“ připravuje skupina Monkey Business ve Žlutých lázních.

Ještě osm koncertů po českých, moravských a slovenských městech má v plánu od března do května skupina Monkey Business v rámci tour „Už jsi zaplatil daň z práva na život?“. Jarní část klubového turné vyvrcholí 25. května narozeninovým koncertem v pražských Žlutých lázních, který ponese název „Kavárna De Luxe“.

„Do jarní části turné jsme vstoupili s novou laserovou show, novými zářivými kostýmy, novými aranžemi skladeb i s novými myšlenkami,“ říká baskytarista skupiny Monkey Business Pavel Mrázek. Tradičním narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních na břehu Vltavy nedaleko centra metropole oslaví kapela spolu se svými fanoušky již sedmnácté narozeniny.

„Nejít na koncert skupiny Monkey Business je životní chyba, která by se mohla každému vymstít. I když už se všichni těšíme na to, že za rok budou Monkey Business plnoletí a dostanou řidičák, i sedmnáctka má svoje kouzlo – já jsem například v sedmnácti letech přišel o panictví,“ směje se zpěvák Matěj Ruppert. K narozeninám přijde kapele popřát také skupina Lake Malawi, která vystoupí jako předkapela.

Do sedmnácté sezony vstoupila skupina Monkey Business nejen s pokračováním úspěšného turné a novinkami na svých koncertech – od ledna 2017 se novou členkou kapely stala zpěvačka Tereza Černochová, která po šestnácti letech nahradila zpěvačku Tonyu Graves. „Stát se součástí Monkey Business je splněným snem! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu nyní utlumovat a chci se o to více věnovat kapele,“ říká Tereza Černochová.

MONKEY BUSINESS – jarní část tour „Už jsi zaplatil daň z práva na život?“
30. 3. Olomouc
31. 3. Bratislava (SK)
1. 4. Jihlava
7. 4. Frýdek Místek
8. 4. Martin (SK)
14. 4. Ústí nad Labem
15. 4. Pec pod Sněžkou
5. 5. Říčany
25. 5. Praha – Žluté lázně

Zdroj: http://www.monkeybusiness.cz/

Komentáře