Na selských slavnostech můžete ochutnat farmářské produkty

Reklama

Zajímá Vás, jak vypadá moderní rodinná farma a chcete s dětmi strávit příjemné dopoledne a nahlédnout do mlékárny? Pak zavítejte do Radonic, nedaleko Prahy.

Letošní Selské slavnosti pro rodiny s dětmi, které se uskuteční v sobotu 16. září 2017 od 10 hodin na Němcově mléčné farmě v Radonicích, umožní široké veřejnosti nahlédnout pod pokličku hospodaření na rodinné farmě. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat české farmářské produkty z projektu Nákupzfarmy.cz či si užít kulinářskou show z lokálních surovin. Pro děti je připraven velmi bohatý doprovodný program v podobě naučných stezek či velké herny pod širým nebem.

Všichni zájemci mohou nahlédnout na farmu, kde bude připravena ukázka výroby pařeného sýra, dále zde bude možnost prohlédnout si zemědělskou techniky i mnoho druhů zvířat. Organizátoři pozvali i Ivu Hüttnerovou a kapelu Klasickej postup, vstup je zdarma.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“26376″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“317″}}]]

Komentáře