Nadějný desetibojař Jirka Sýkora má nového sponzora

Mlékárna Valašské Meziříčí, navázala na tradici podpory mladých talentovaných sportovců a rozhodla se podpořit nadějného desetibojaře Jiřího Sýkoru.

Mlékárna se již v minulosti spojila s atraktivními osobnostmi, známými v rámci propojení se správnou výživou a zdravým životním stylem např. MUDr. Cajthamlovou. Druhým rokem také podporuje soutěž talentovaných mladých moderních gymnastek TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh. Patronkou této soutěže je paní Dana Morávková. Na základě dosavadní úspěšné spolupráce v rámci propojování zdravé výživy a správného životního stylu podpoří vedle gymnastek i mladého atleta. Jirka Sýkora pravidelně produkty Mlékárny Valašské Meziříčí zařazuje do svého jídelníčku a oceňuje jejich chuť a kvalitu. Mlékárna Valašské Meziříčí již léta zakládá na tradici a vysoké kvalitě svých výrobků. Výsledkem jsou chutné výrobky podporující zdravý životní styl.

„Jiří Sýkora je mladý talentovaný sportovec, kterému zdravý způsob života a kvalitní strava nejsou cizí. Oslovili jsme ho tedy k dlouhodobé spolupráci,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Na úvod této spolupráce jsme si pro naše zákazníky, ale i fanoušky Jirky Sýkory připravili soutěž o ceny související se sportem, zdravým způsobem stravování i zdravým životním stylem. Rádi bychom do ní zapojili co nejširší veřejnost i mladé lidi. Na výkon každého z nás má totiž strava velký dopad,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15031″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Jogurty a kefíry z Valašského Meziříčí snídám téměř každé ráno,“ uvádí Jiří Sýkora, juniorský mistr světa v desetiboji z roku 2014. „Když mě Mlékárna Valašské Meziříčí pro spolupráci oslovila, produkty jsem znal a moc jsem se nerozmýšlel. Nejraději mám jahodové kefírové mléko a oříškový i čokoládový smetanový jogurt. Těším se na všechny, kdo se s námi do soutěže zapojí, věřím, že výhry jsou nejenom lákavé, ale i prospěšné. A o to jde, nejenom ve sportu, především,“ dodává Jiří Sýkora.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpořila také letošní závod Míly Morávkové v moderní gymnastice. Závodu se účastnil rekordní počet závodnic. Talentové závodnice z celé České republiky předvedly své sestavy na celkem 70 skladeb. Závod byl jak organizačně, tak i provedením na vysoké úrovni, tomu pomohly také sponzoři. Závod podpořila rovněž Dana Morávková, které se na něm aktivně podílí, jako vzpomínku a poděkování za práci své maminky, dlouholeté trenérky moderních gymnastek.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15032″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Všichni, kdo rádi soutěži, mají rádi zdravé jídlo a také sport se mohou zapojit do soutěže, která bude probíhat od ledna 2017 prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí a facebookových stránek vícebojaře Jiřího Sýkory. A také na webových stránkách mlékárny www.mlekarna-valmez.cz. Hlavní cenou bude večeře/setkání s vícebojařem Jiřím Sýkorou, sestavení/úprava jídelníčku pod odborným vedením, výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí a konzultace s osobním trenérem. Podstatou soutěže je vymyslet zdravé olympijské/sportovní jídlo/nápoj, vhodné pro desetibojaře Jirku Sýkoru, za použití výrobků Mlékárny Valašské Meziříčí. Soutěžící pošlou recept a fotografii, popřípadě video z přípravy pokrmu. Odborná porota složená ze zástupců Mlékárny VM, výživového poradce, osobního trenéra Jirky Sýkory a samotného Jirky Sýkory pak posoudí, které jídlo je nejzdravější a nejvhodnější a také nejchutnější pro vícebojaře Jirku Sýkoru. A všeobecně pro zdravý životní styl. Vtip a kreativita bude oceněn ve zvláštní kategorii.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15033″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Komentáře