Nadějný návrhář Pavel Berky představí svou kolekci na Life is Fashion

Reklama

Jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských designerů Pavel Berky představí koncem března svou novou kolekci pro jaro/léto 2018 a to exkluzivně v centru Prahy v rámci pop up prodejní akce Life is Fashion. Ta vznikla na podporu českých návrhářů a udržitelnosti. Ve dnech 25. – 27. 3. budou mít návštěvníci možnost se osobně setkat s 15 návrháři a jejich novými kolekcemi, které poprvé ukážou světu.

PRAHA: Pavel Berky, nadějný návrhář působící v Praze a Londýně, posbíral za svoji kariéru mnoho ocenění. Prošel těžkou cestou a dnes sklízí zasloužené úspěchy. Jenom nedávno vyhrál soutěž Exalt Fashion Show v Salt Lake City a soutěž The Way, která běžela na TV ÓČKO. Jeho tvorbu obdivují milovníci módy nejen u nás a na Slovensku, ale také  v New Yorku, Salt Lake City a Londýně.

Pražané dostanou možnost se s Pavlem setkat osobně na akci Life is Fashion v Galerii Kritiků, kde exkluzivně představí svou novou kolekci na jaro a léto 2018. Zároveň se zde mohou stát majiteli jednoho z jeho originálních a propracovaných kousků. Při tvorbě se inspiruje lidmi, jejich potřebami a udžitelnou módou. Návštěvníci se mohou těšit také na pár kousků z jeho předešlé kolekce a přednášku o jeho tvorbě.

Předprodej vstupenek na Goout.cz:
https://goout.net/cs/jine-akce/pop-up-butik-life-is-fashion/fiotc
Vstupné: od 90 do 120 Kč

Galerie Kritiků – Palác Adria, Jungamnnova 31, Praha 1
25. – 27. 3. 2018
NE 13:00 hod – 19:00 hod
PO–ÚT 15:00 hod – 21:00 hod

26. 3. od 19:00 hod – PAVEL BERKY HOVOŘÍ O SVÉ TVORBĚ
Pavel pohovoří o své značce, se kterou působí ve Velké Británii a v České republice. Představí novinky ze své nadcházející kolekce, kterou si zákazníci mohou na místě zakoupit. Dozvíte se, jak kolekce vznikala a co ho inspirovalo.

Další informace na:
www.lifeisfashion.cz
www.fb.com/lifeisfashioncz
www.instagram.com/lifeisfashioncz
www.pavelberky.com
https://www.facebook.com/pavel.berky.18

Komentáře