Nadupaný seriálový podzim: Halt and Catch Fire nebo vůbec poprvé Smaragdové město

Reklama

Přemýšlíte, co dělat během sychravého podzimu, kdy se dny postupně zkracují a venku začíná řádit mrazivý vítr? Je to ideální čas udělat si chvilku pro sebe v pohodlí domova.

Stanice AMC si na říjen navíc připravila několik lákavých seriálových novinek. Vydejte se jako jedni z prvních českých televizních diváků za dobrodružstvím do Smaragdového města nebo si odpočiňte u letošních nových dílů amerického seriálu Halt and Catch Fire. Podzimní lenošení ještě nikdy nebylo tak vzrušující.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27895″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Dech beroucí země kouzel a fantazie
Oblíbili jste si pohádku o dívce jménem Dorotka a kouzelné zemi Oz? Pokud ano, zamilujete si i premiérový seriál Smaragdové město. Známý příběh plný čar a roztodivných tvorů převedl do seriálové podoby režisér Tarsem Singh společně s Portoričankou Adriou Arjona, která ztvárnila samotnou Dorotku. Hlavní postavu, stejně jako tu pohádkovou, do neznámé země Oz odnese tornádo. Nešťastná Dorotka svým příchodem uvede do pochybu starodávné proroctví zvané Bestie na věky, které nepředpovídá nic dobrého. Jedinou její nadějí na návrat do normálního světa a zlomení proroctví je Čaroděj, jenž sídlí právě ve Smaragdovém městě. Dostane se za ním včas? Sledujte příběhy plné dobrodružství poprvé na českých obrazovkách od neděle 15. 10. od 14:00 na stanici AMC.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“27896″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Finále počítačových podnikatelů
Od odvysílání první epizody seriálu Halt and Catch Fire uběhly dlouhé čtyři roky. I proto byla letošní finální čtvrtá série mezi diváky velmi očekávaná. Předchozí epizody skončily ve chvíli, kdy se Donna (Kerry Bishé) rozhodla vybudovat cestu k navigování právě se rozvíjejícího internetu. Rané období počítačové revoluce pro hlavní hrdiny představuje mnohé výzvy. Podnikatelé se jim staví čelem, dlouhé pracovní hodiny jim však pořádně zamíchají osobními životy. Se svými trably se navíc jen těžko mohou vzájemně svěřit, v oblasti výpočetní techniky totiž panuje i mezi kolegy neustálá rivalita. Odpočiňte si od celodenního schonu u finální řady seriálu Halt and Catch Fire, kterou ve čtvrtek 12. 10. v 22:00 uvede stanice AMC.

Zdroj: AMC Networks

Komentáře