Naučte se ovládat své sny

Stalo se vám někdy, že jste si ve snu uvědomili, že sníte a snažili jste se ovlivnit jeho další průběh? Pak se vám povedlo navodit takzvané lucidní snění. Pokud se o něm budete chtít dozvědět více či toužíte se svými sny pracovat, nenechte si ujít semináře s uznávaným lektorem Robertem Waggonerem. Na ty se můžete těšit v květnu 2018 ve studiu jógy YOGAME v Praze na Národní.

Lucidní sny, to je stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a vědomě poté manipuluje a upravuje děj snu. Dalo by se říci, že je to „probuzení ve snu“. Pokud tento stav znáte a chtěli byste ho více prohloubit či se naopak potýkáte s noční můrami, kterých se potřebujete zbavit, jsou pro vás určeny speciální kurzy o vědomém snění s uznávaným zahraničním lektorem Robertem Waggonerem. Ten je autorem slavné knihy Lucidní snění: Brána k vnitřnímu já a přednáší o tomto tématu na mnoha univerzitách po celém světě.

V květnu budete mít možnost se s Robertem setkat v pražském studiu jógy YOGAME, kde bude připraveno hned několik seminářů. 18. května na vás od 18 do 21 hodin čeká přednáška Duchovní aspekt lucidního snění a následující dny 19. a 20. května, vždy od 10 hodin, se mohou zájemci zúčastnit workshopu o lucidním snění. Pro koho je kurz určen? Všem lidem, kteří se chtějí pomocí vědomého snění zbavit závislostí, pracovat s traumaty nebo jen chtějí lépe „řídit“ své sny a více porozumět tomu, co se děje v jejich podvědomí a naučit se tak více využívat svůj potenciál a odhalit například skrytý talent.

Semináře v YOGAME s Robertem Waggonerem (Národní 340/21, Praha 1)

  • Duchovní aspekt lucidního snění – 18. května od 18 do 21 hodin 
  • Workshop: lucidní snění 20. května od 10 do 16 hodin – 19. května od 10 do 18 hodin

Na semináře se můžete registrovat na www.yogame.cz.

Komentáře