Nejlepší aplikace pro chytré mámy

Reklama

Jako každá maminka, tak i vy určitě řešíte, co s oblečením a věcmi, ze kterých vaše děti vyrostly nebo už jsou dost staré na to, aby je používaly. Potřebujete se jich zbavit, ale je vám líto je vyhodit? Nebo sháníte dárky k Vánocům, ale nechcete za ně utrácet mnoho, protože z nich vaše děti za rok vyrostou a vy budete muset řešit stejný problém? Co si budeme povídat, děti se nám každý měsíc mění před očima a obměna šatníku či sportovního nebo jiného vybavení pro nás představuje starost navíc.

Už to ale tak být nemusí. Vyzkoušejte letgo, skvělou mobilní aplikaci, kde najdete použité zboží na prodej, jak ve vašem okolí, tak i v jiném městě. Můžete zde nejen nakupovat, ale i rychle a snadno prodat, například kočárek, který zbytečně zabírá místo a využila by ho ještě další maminka. letgo si stáhlo po celém světě více jak 75 milionů uživatelů a je jednou z nejrychleji rostoucích aplikací v České republice.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29847″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“253″}}]]

Proč je letgo tak oblíbené:
• Vystavit zboží na prodej je s aplikací rychlé a velmi jednoduché.
• Prodejci a kupující mohou domlouvat obchod přímo v aplikaci.
• Aplikace automaticky ukazuje nejdříve zboží, které je ve vašem sousedství.
• Na letgo najdete vše od dětských věcí, sportovního vybavení, elektroniky, oblečení, vybavení pro domácnost až po auta.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“29848″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“452″}}]]

O letgo
letgo je mobilní aplikace, kterou si stáhnete zdarma. Umožňuje snadno a rychle prodat věci, které již nepotřebujete a zároveň nakoupit věci ve vašem okolí. Aktuálně je to nejrychleji rostoucí aplikace v České republice, kde uživatelé nakupují a prodávají všechno od elektroniky, aut, nábytku, sběratelských kousků až po potřeb pro děti, oblečení a sportovní vybavení. Uživatelé v aplikaci snadno najdou věci z jejich okolí, domlouvají prodeje na chatu a také mohou propojit letgo s účty na svých sociálních sítích. letgo bylo založeno v roce 2015 Alecem Oxenfordem a Jordim Castellem, později se k nim připojil ještě Enrique Linares. Pro více informací navštivte letgo.cz a stáhněte si aplikaci pro Android nebo iOS.

Komentáře