Netradiční křest na Astrovíkendu: V hlavní roli šamanský buben!

Reklama

Chcete zjistit, co jsou to magické rituály podle astronomických domů? Pak přijďte v sobotu 18. února 2017 na pražský Astrovíkend na výstavišti v Holešovicích. Známá astroložka a kartářka Martina Blažena Boháčová totiž právě vydala knihu – a bude ji tu křtít. A nebude to jen tak obyčejný křest – zahájí ho totiž netradiční meditace. A v hlavní roli bude šamanský buben!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17122″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“599″}}]]

„Celou akci zahájíme krásnou meditací, nečekejte nic klidného, budeme pracovat s bubnem. Šamanský buben, já a můj hlas, vás všechny přivede do krásného a vzrušujícího stavu, kterému se říká vysoké napojení na vesmírné energie,“ zve všechny na křest astroložka, která vydala řadu knih a cédéček. „Napojíte se všichni, kteří se na můj křest přijdete podívat. Dokonce si můžete zazpívat se mnou. Samozřejmě, kdo bude chtít. Moc vás prosím o to, abyste věnovali svou energii mým knihám,“ dodává. Knihu si na Astrovíkendu po jejím křtu budete moct koupit a nechat podepsat. A také si můžete zajít na následnou přednášku, kde se o magických rituálech dozvíte více. Mezi kmotry nebudou chybět ředitel televize TIP TV Zdeněk Sláma. Kameramanka a režisérka Martina Slámová, Alenka Pastelka či Jana Skálová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17123″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“353″}}]]

Slavnostní křest proběhne v sobotu 18. 2. 2017 ve 14 hodin na výstavišti v Holešovicích. Více se dozvíte na www.astrovikend.cz.

Komentáře