Nové remixové album Monkey Business

Reklama

Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta, Tonyi Graves a čerstvě Terezy Černochové oslavilo před dvěma lety 15 let svojí existence albem Sex and Sport? Never! Na oslavě letošních 17. narozenin, která proběhne 25. května v pražských Žlutých lázních pod názvem „Kavárna de Luxe“, představí Monkey Business album ve zbrusu nové – remixové – podobě.

Jedenáct různých hudebních pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never! nabízí novinka od producenta a dlouholetého spolupracovníka Romana Holého Ecsona Waldese, který s tvorbou remixů oslovil zajímavé mladé kapely a producenty. „Sami si vybrali, jaké písně chtějí podle svého gusta a stylu libovolně přepracovat. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou až po dub a jazz,“ říká Ecson Waldes, který první remixy pro Monkey Business vytvořil před patnácti lety.

Jedinečné album vychází u společnosti Warner Music 19. května, šest dní před narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních. Monkey Business na něm obdrží Zlatou desku za prodej alba Sex and Sport? Never! Jak je u koncertů kapely Monkey Business zvykem, přivítá také na tom květnovém na břehu řeky Vltavy několik hostů. „Nerad bych je představoval dopředu, ale můžu slíbit, že se návštěvníci mají na co těšit. Prozradím jen jméno interpreta Alberta Černého, frontmana kapely Lake Malawi, která ve Žlutých lázních vystoupí jako naše předkapela,“ říká zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19937″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“584″}}]]

Tracklist CD Kavárna de Luxe (Sex and Sport? Never! remixes):
1. Blue Light Baggie Bingo by Mydy Rabycad
2. Beat Crusher by Dafonic feat. Sia Sai
3. Unhappy Hippie by Ecson Waldes
4. Sex And Sport? Never! by Grove
5. Be A Man by Light and Love
6. Pick That Bone by Mr. Moustache
7. Blue Light Baggie Bingo by The Fakes
8. Be A Man by Pub Animals
9. Jolana The Exciter by The Documents feat. Miroslav Hloucal
10. Guru In Subaru by Carpet Cabinet
11. Mr. Egg by Jiří Burian

Zdroj: http://www.monkeybusiness.cz/

Komentáře