Nový festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady startuje již tuto sobotu!

Reklama

Jedinečnou příležitost poslechnout si slavné písně a melodie z filmových trháků Star Wars, Piráti z Karibiku, Indiana Jones, James Bond a dalších v podání Davida Kollera, Dashi, Michaela Kocába, Michala Pavlíčka, Ondřeje Rumla, Michala Dvořáka a dalších budou mít již tuto sobotu, 27. srpna návštěvníci nového Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10470″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“169″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Koncert filmové hudby s multimediálním mappingem na zdi poděbradského zámku proběhne od 20:30, celou show je možné sledovat zdarma z obou břehů Labe, Jiřího náměstí, mostu a ostrova. Od 13 hodin se v lázeňském parku a na kolonádě rozjede program s aktivitami pro celou rodinu a všechny věkové kategorie. Hudba bude znít hned z několika scén, na kterých se celé odpoledne budou střídat kapely i sólisté. Na náměstí vyroste velkoformátová projekce s prezentací konceptu festivalu a jeho budoucích lokalit, která zároveň dotvoří kulisu „modrého koberce“ pro příjezd VIP hostů v době od 18:30 do 20:00. Ceremoniál příjezdů hostů i koncert samotný bude moderovat Tomáš Hanák, mezi potvrzené hosty patří např. Ilona Csáková, Natálie Kocábová, Michal Suchánek, Dana Batulková, Lucie Zedníčková nebo Luca Stradivari.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10471″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“169″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Partnery Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady jsou město Poděbrady, Středočeský kraj a Audi, pojišťovnou festivalu je Generali a festivalovým kolem je Scott.

Mediální partneři: Česká televize, Český rozhlas, Seznam.cz, ČSFD

 

 

Komentáře