Nový start s motivačním diářem RESTART 2017

Reklama

V minulém týdnu proběhl křest dlouho očekávaného diáře s názvem RESTART 2017. Náročná práce, napjaté vztahy i hektický životní styl nás vysilují a my se cítíme bez energie, bez nálady, bez touhy zkoušet a zažívat nové věci. Tělo i mysl se hroutí vlivem oslabené imunity a totálního vyčerpání, což je neklamným znamením jediného – je nejvyšší čas na změnu. Změnu, na kterou nemusíte být sami. Praktického průvodce na cestě ke světlejším zítřkům sepsala již potřetí koučka Lenka Černá, známá z pořadu Restart života internetové televize Stream.cz. Její motivační diář je plný rad
a tipů, jak najít ztracenou rovnováhu.

Autorka knihu rozdělila podle měsíců do dvanácti tematických celků, jejichž cílem je pomoci čtenářům k osobní a profesní spokojenosti. RESTART 2017 je zároveň návodem, jak očistit fyzické tělo i psychiku, deníkem a zápisníkem osobních úspěchů, pocitů a prožitků každodenního života. „Večer si diář vezmu a zapíšu si do něj, co jsem ten den cítila, co se mi podařilo, co mě potěšilo nebo naopak rozesmutnilo. Zaznamenávám si také, co jsem jedla nebo kolik jsem ušla kroků,“ říká Lenka Černá, která při psaní zúročila také své bohaté zkušenosti s meditací získané při studiu jógy.

Diář RESTART 2017 je cennou celoroční příručkou pro všechny, kteří chtějí udělat první krok k pohodovému a plnohodnotnému životu. V tom, že skutečně funguje, utvrzují zkušenou koučku reakce jejích diváků a čtenářů. Diář RESTART 2017 vychází v edici Stream.cz a lze jej koupit exkluzivně na Alza.cz za 299 korun.

 

 

Komentáře