Nudíte se? Vyzkoušejte nový akční program pro malé i velké a valetýnské akce

Centrum Černý Most na únor svým návštěvníkům nachystalo pestrý program, ze kterého si vybere opravdu každý. Děti se mohou těšit na spoustu zábavných i vzdělávacích aktivit, jako jsou například oblíbená divadélka či lekce angličtiny. Na výstavu fotografií nebo oslavu svátku svatého Valentýna láká zase dospělé.

Centrum Černý Most myslí na malé i velké, zvídavé i požitkáře a samozřejmě zamilované, kteří jsou s únorem neodmyslitelně spojeni. Příznivci cestování mají možnost si až do začátku března prohlížet fotografie z Asie od Pavla Svobody vystavené v prostoru před kinem. Polovina února patří všem láskou zasaženým. Následující víkend bude určen milovníkům hry Pokémon GO. Po celý měsíc si rodiče užijí klidné nákupy ve slevách, zatímco se jejich děti pobaví u divadélka, učení cizího jazyka nebo protahování těla s profesionální lektorkou jógy.

Únorový program Centra Černý Most

 • 14.–22. února – Oslava svátku svatého Valentýna Páry, kterým srdce láskou plesá, mohou přijít oslavit svůj svátek na Central Plazu Centra Černý Most. Pro registrované do věrnostního programu bude po celý den připravena VIP lounge s fotokoutkem k tvorbě originální valentýnky, a protože láska prochází žaludkem, nesmí chybět ani speciální slavnostní občerstvení. Celou atmosféru navíc podkreslí romantické tóny streetartové skupiny Brownies. A to není vše! „Věřím, že zákazníky zaujme i facebooková soutěž o vyvoněné ceny, kterou spustíme 14. února. Pánové mají možnost vysoutěžit si poukaz k rozmazlení svého miláčka na čtyřech kolech, pro dámy je připravena výhra v podobě voňavé odměny z parfumerie Douglas,“ vybízí marketingová manažerka Centra Černý Most Michaela Matlasová.
 • 24. února – Pokémon GO Community Day Hráči Pokémon GO mohou oslavit svůj svátek v sobotu 24. února. Na Pokémon GO Community Day si pro ně Centrum Černý Most připravilo hrací lounge a tematické dárky pro všechny věrné zákazníky. V centru budou po celý den aktivní Lure moduly, trojnásobná šance získat hvězdný prach i dračí typ Pokémona Dratini.

 

 • Středy patří dětem
 • Centrum Černý Most myslí i na nejmenší. Nadále jim bude dělat radost pravidelnými divadélky a kreativním tvořením. Konají se každou středu od 16 hodin v dětském světě Maxíkov. Podrobný program najdete na webových či facebookových stránkách.

 

 • Ár Jů Redy?
 • Dnešní svět je plný angličtiny. S Centrem Černý Most na něj své děti členové věrnostního programu připraví zdarma. Každý čtvrtek jim rodilý mluvčí zábavnou metodou Berlitz otevře bránu do země angličtiny. Počet dětí ve skupině je však z důvodu zachování kvality výuky omezen. Proto je nutná registrace na Facebooku Centra Černý Most.
 • Yoga Help
 • Každé pondělí od 15:15 do 16:00 hod. jsou všechny děti předškolního věku, jejichž rodiče mají registraci do věrnostního programu Centra Černý Most, vítány na lekcích Yoga Help, kde si zdarma protáhnou svá tělíčka. Z důvodu potřebné koncentrace je jednou z podmínek účasti schopnost dítěte vydržet po dobu průběhu samotné, bez přítomnosti doprovodu. Druhým kritériem je, z důvodu omezené kapacity, jednoduchá registrace na Facebooku Centra Černý Most. Nadační fond Yoga Help založila herečka a profesionální lektorka jógy Petra Špindlerová, která cvičení povede. Za každou hodinu zaplatí Centrum Černý Most příspěvek na účet nadace.
 • Ledová plocha
  • Příznivcům bruslení je až do konce února k dispozici kluziště před Centrem Černý Most, a to každý den od 9:00 do 21:00 hod., s možností vypůjčení bruslí a občerstvení.
 • Dětský svět Maxíkov
  • Všem malým objevitelům je k dispozici dětský svět Maxíkov. Inovativní prostor se skládá ze 4 speciálních zón inspirovaných přírodou. Celé hřiště o rozloze 450 m2 je koncipované pro 230 dětí a určené pro všechny návštěvníky ve věku 0–11 let. Vstup do Maxíkova je pro všechny zájemce zdarma.

Výhody členství ve věrnostním programu Centra Černý Most

 • Speciální podmínky při akcích – přednostní vstup
 • Stálé celoroční slevy – do vybraných obchodů a restaurací
 • Pozvánky na VIP akce – VIP lounge zdarma
 • Bezplatné služby osobní stylistky – po předešlé registraci na facebookových stránkách. K dispozici každý čtvrtek.
 • Šatna zdarma – každý den, od 9:00 do 21:00 hod., vedle prodejny Lindex
 • Hodnotné dárky – během eventů, speciální soutěže na Facebooku atd.

Registrovat se do věrnostního programu Centra Černý Most je velmi snadné. Žádost lze jednoduše vyplnit v centru u hostesek, nebo pomocí aplikace Centra Černý Most, jež je ke stažení v Apple Store nebo Google Play.

Zdroj: www.centrumcernymost.cz nebo www.facebook.com/centrumcernymost

Komentáře