Odborník radí: Jak si nabarvit řasy a obočí v klidu domova

Reklama

Potřebují vaše řasy barvu, ale také dodat trochu na objemu a lesku? A co obočí? Nerozčiluje už vás to věčné ranní postávání před zrcadlem a domalovávání jejich oblouků, aby získaly na výraznosti a tvaru? Obojí krásně zvýrazníte se sadou BeautyLash Sensitive, s níž můžete barvit své řasy a obočí snadno, šetrně a rychle – za pouhé 3 minuty. A co je nejdůležitější – barva vydrží až 6 týdnů!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19489″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Zvýrazněné, perfektně upravené obočí a bohaté řasy jsou trendem posledních let. Obejdete se pak bez výrazného líčení a často i bez make upu, váš obličej totiž doslova rozzáří,“ radí kosmetička Lucie Karlíková. Pro všechny, kdo chtějí mít krásné řasy i obočí a zároveň holdují přírodní kosmetice, jsou tu přípravky BeautyLash Sensitive určené pro domácí barvení řas a obočí. Jejich aplikace je velice snadná a bezpečná. Tato kosmetika je dermatologicky a oftalmologicky testovaná a barvy jsou velmi šetrné, protože obsahují přírodní látky a rostlinná barviva – žádné oxidanty!

Jedno balení vystačí na 8 použití, barva vydrží až 6 týdnů a vybírat si můžete ze čtyř odstínů (černá, světle hnědá, středně hnědá a tmavě hnědá), takže můžete barvu svých řas a obočí perfektně sladit s odstínem svých vlasů. Barva je navíc vodě odolná, takže vaše oči budou vypadat vždy skvěle – při jakémkoliv sportu (klidně i vodním) i na dovolené u moře. BeautyLash Sensitive barvu na řasy (3,5 ml) koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19490″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Jak vybrat odstín:
Černá: barví do zářivé černé, doporučujeme používat na řasy a velmi tmavé obočí.
Světle hnědá: barví do měkkého hnědého odstínu, je vhodná pro světlé obočí.
Středně hnědá: barví do teplého hnědého odstínu, je vhodná pro světle hnědé až tmavě blond obočí.
Tmavě hnědá: barví do tmavě hnědé, je vhodná na řasy a středně až tmavě hnědé obočí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19491″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“429″}}]]

Jak nabarvit jednoduše řasy a obočí:
1. Pokud nosíte kontaktní čočky, vyjměte je.
2. Očistěte obočí a řasy nemastným odličovačem.
3. Ze sady na barvení vezměte dva ochranné papírky a na jejich spodní (nemastnou) stranu naneste mastný pleťový krém. Papírky přitiskněte na dolní víčka, aby byla chráněna před obarvením. Ze stejného důvodu naneste vatovou tyčinkou krém na horní víčka, těsně nad řasy.
4. Vymáčkněte barvicí gel patřičného odstínu o velikosti hrášku do určené prohlubně v balení. Přiloženým kartáčkem jej naneste pečlivě na celou délku řas, stejně, jako když používáte řasenku. Nechte gel působit 2 až 8 minut dle požadované intenzity barvy.
5. Poté odstraňte pomocí vatové tyčinky zbytky gelu z řas.
6. Nyní vymáčkněte Developer gel o velikosti hrášku do druhé prohlubně v balení. Naneste jej pečlivě na řasy druhým (šedým) přiloženým kartáčkem. Nechte jej působit 1 až 4 minuty.
7. Odstraňte ochranné papírky a řasy otřete vlhkým tampónem.
Stejně postupujte u barvení obočí:
1. Nejprve naneste vatovou tyčinkou krém kolem obočí, abyste je chránili před obarvením.
2. Opět použijte kartáček na nanesení patřičné barvy – vždy ji nanášejte ve směru růstu chloupků! Nechte barvu působit 2 minuty, pak ji suchou vatovou tyčinkou odstraňte.
3. Co nepřesněji pak naneste na konturu svého obočí druhým kartáčkem Developer gel. Po
minutě jej setřete vlhkým vatovým tampónem.

Zdroj: www.beautylash.cz

Komentáře