Originální Flying Steps v nové dokumentární sérii

Reklama

Vyprodávají světově proslulá jeviště. Breakdance je smyslem jejich života a podřizují mu úplně všechno. S tanečním projektem Red Bull Flying Bach vystupovali už ve více jak 30 zemích, přičemž za obrovského ohlasu loni na podzim zavítali do Prahy a Ostravy. Teď Flying Steps září v dokumentu na Red Bull TV.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18159″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

B-boys z Flying Steps začínali na berlínské Kudamm Avenue. V 90. letech se vzdali úplně všeho, aby se mohli plně odevzdat tanci. Hiphoperské kultuře vrací nyní to, co jim kdysi na začátku dala. Své taneční umění dotáhli do dokonalosti a od roku 2010 si neuvěřitelnými pohyby a oslňujícími show Red Bull Flying Bach a Red Bull Flying Illusion podmaňují kulturní stánky, jako Neue Nationalgalerie v Berlíně, vídeňský Burgtheater, Orchard Hall v Tokyu nebo Teatro della Pergola ve Florencii. Do Čech zavítali už dvakrát a všechna beznadějně vyprodaná představení o jejich popularitě dostatečně vypovídají.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18160″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“449″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Red Bull TV o Flying Steps natočila dokumentární sérii s názvem „FOLLOW THE STEPS – BREAKIN’ THE WORLD”, která diváka provede po jejich cestě za splněním snu: dobýt nové kulturní scény v Evropě a především v USA a získat svou vlastní show v mecce zábavy – Las Vegas.

V šesti 26 minutových dokumentárních filmech budete moci zblízka nahlédnout do zákulisí a životního stylu členů Flying Steps, seznámit se s jejich rodinným a kulturním zázemím, motivacemi, sny i obavami, a to jak na jevišti i mimo něj.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18161″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Dokumenty se natáčely v USA, Německu, Kosovu, ve Švédsku, Francii a Vídni a jejich premiéra proběhne na Red Bull TV 13. března. Originální znění bude doplněno anglickými titulky a těšit se také můžete na perfektní obraz v HD kvalitě.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18158″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“338″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

O šesti protagonistech :
• Vartan Bassil – Světový taneční šampion, spoluzakladatel a kreativní mozek Flying Steps. Jeho snem je vlastni show v Las Vegas.
• Adnan Dushaku aka Lil Amok – Lil je výjimečný talent, mezi světovou taneční elitu proniknul již ve svých 12 letech. Má vlastni fashion label.
• Benny Kimoto – Headspin mistr a světový držitel rekordu, zakladatel Air Flare. Objevuje se ve videohrách, hudebních klipech a filmech.
• Willy Hem aka Bboy Willy – Willy dokáže i z toho nejsložitějšího triku udělat trik, který vypadá naprosto jednoduše.
• Anna Holmström – Představitelka moderního současného tance. Spojuje různé taneční styly jako nikdo předtím.
• Christian Zacharas aka Robozee – Jeho první taneční zkušenosti byly s cha-cha-cha, rumbou a sambou. Naštěstí standardní latinské tance opustil a stal se z něj robotický mistr, o čemž vypovídá i jeho přezdívka Robozee. Jeho snem je stát se choreografem.

Videozáznam “Follow the Steps – Breakin’ the World“

Zdroj: https://www.redbullcontentpool.com/

Komentáře