Originální vánočnočkobraní v Centru Chodov

Reklama

Třetí adventní neděli provoní Centrum Chodov vánočky. Všichni milovníci pečení se mohou zúčastnit klání o nejlepší vánočku. Stačí ji 17. prosince přinést do Centra Chodov. Na účastníky budou čekat hodnotné dary. Na celý průběh bude dohlížet přísná porota ve složení šéfkuchařů z pořadu MasterChef Česko Miroslav Kalina a Marek Raditsch, jenž je ambasadorem restaurační části Grand Kitchen. Soutěž startuje ve 14 hodin právě v této jídelní zóně v druhém podlaží u The Pub.

Prodloužená doba nákupů
Jako každý rok je pro zákazníky Centra Chodov připravena populární akce Christmas Night Shopping. Nákupní centrum od čtvrtka 21. prosince do soboty 23. prosince prodlouží otevírací dobu všech obchodů až do 22 hodin. V průběhu těchto dní bude k dispozici zdarma drobné občerstvení, balení dárků nebo asistence galantních shopping asistentů, kteří pomohou s odnosem tašek až do auta. Toto období obohatí hudební vystoupení houslisty Jaroslava Svěceného, jenž vystoupí v módní destinaci The Designer Gallery v pátek 22. prosince.

Interaktivní vánoční výzdoba
Vánoční náladu v návštěvnících centra vzbudí nejen pestrá výzdoba, ale také bohatě zdobený stromek na náměstí před Peek and Cloppenburg. Pod ním se točí saně s koňmi v životní velikosti. Jedná se o tematický fotokoutek, kde mohou zákazníci Centra Chodov pořídit stylovou fotografii, kterou speciální zařízení následně zobrazí v jedné z ozdob právě na vánočním stromě.

Zdroj: www.centrumchodov.cz

Komentáře