Oslavte 40 let výročí odchodu krále rock ‚n‘ rollu

Reklama

Oslavte 40 let výročí od odchodu nesmrtelného amerického zpěváka a herce Elvise Presleyho, která se koná 16. srpna 2017. Dodnes můžeme rock ‚n‘ rollového krále najít mezi námi, například v podobě nestárnoucích písní anebo dvojníků. Jeden jeho dvojník se nachází přímo v centru Prahy v Musée Grévin (Celetná 15) ve voskové podobě a vypadá jako živý. Přijďte se vyfotit s nestárnoucím rock ‘n’ rollovým králem a zavzpomínat na 70. léta do Musée Grévin v Celetné 15.

Co jste o Elvisovi nevěděli
Dětství rock ‘n’ rollového krále bylo velmi chudé, ale vytvořil si láskyplný vztah k mamince a snad i díky tomu se později přišlo na to, jaký potenciál se v jeho hlase skrývá. V 11 letech dostal svoji první kytaru a o 7 let později nahrál první balady v hudebním vydavatelství Sun Records. Jeho zakladatel tehdy hledal výjimečný mužský hlas a v Elvisovi objevil talent. Od roku 1954 začal vydávat své vlastní písně a jeho popularita šla bleskem k výšinám. Na začátku 60. let se zpěvák odmlčel. Po osmi letech se ale vrátil ve velké parádě díky vlastní televizní show, kterou odvysílala stanice NBC a opět z něj byla hvězda showbyznysu. Elvis byl ženatý šest let a narodila se mu jedna dcera. Manželství nevydrželo a druhého sňatku se již nedožil. O jeho smrti se neustále polemizuje, a tak některým fanouškům připadá, že ji pouze nahrál a jednoho dne se vrátí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“24513″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Rock ‘n’ rollový král z vosku
V nejzábavnějším muzeu voskových figurín v centru Prahy najdete Elvise Presleyho právě v okamžiku, kdy zpívá jednu z oblíbených písní Love me Tender. Má na sobě nablýskaný červený kostým spolu s bílými koženými botami, přes rameno kytaru a v ruce mikrofon. Jeho havraní vlasy s dobře pěstovanými kotletami a svůdný výraz dostávají i dnes jeho fanynky do kolen.

Přijměte naše pozvání a vydejte se na cestu prostorem a časem magickými světy Grévin Praha, kde se nečekaná setkání stávají skutečností. Odhalte tajemství slavných, buďte v přítomnosti hvězd a zažijte nový rozměr zážitku s mobilní aplikací Grévin Praha, která se stane vaším osobním průvodcem! Elvis Presley se těší na setkání v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha!

Zdroj: Muzeum voskových figurín Grévin

Komentáře