Party „Pořádná porce zábavy“ plná hudby a extrémních sportů

Přijďte se spolu s KFC rozloučit s létem. Oblíbená restaurace se spojila s Óčkem a 20. září promění Střelecký ostrov v místo plné hudby, zábavy a extrémních sportů.

20. září v 15 hodin odstartuje akci moderátor Matyes. Podpoří ho speciální host, YouTuber Jonny Valda. O hudbu se postarají Pavel Callta, DJ Roxstar, Majk Spirit, Monika Bagárová a Jakub Děkan.

Kromě hudby je pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Parkourové skoky předvedou jedni z nejlepších skokanů. Zájemci o tento sport se budou moci zúčastnit workshopu a získat základní tipy a triky, jak poprvé skočit. Další neuvěřitelné kousky předvedou sportovci na U-rampě. Milovníci nevšedních zážitků se mohou těšit na projížďky luxusním motorovým člunem. Příjemné odpoledne s přáteli si pak návštěvníci mohou zvěčnit ve fotokoutku.

„Celý tým se těší, že se potká s fanoušky a společně si užijeme příjemné odpoledne. Na akci také zveme také všechny naše zaměstnance, jejichž práce si vážíme,” říká Petr Adamec, marketingový manažer KFC, a dodává: „Ať už to bude koncert či sportovní exhibice, každý si určitě najde to své. KFC se postará o i čerstvou svačinku.“

Vstup je zdarma, zábava pojede až do 22 hod.

Zdroj: KFC

Komentáře