Poděkujme andělům

Reklama

Poděkujme andělům za to, že jsou. Že jsou s námi a že jsou připraveni kdykoliv pomoci se vším, s čím si nevíme rady. Jedno je však důležité vědět. Pokud je sami nepožádáte, mohou jen výjimečně zasáhnout do vašeho života a to jen v případě, kdy vám jde o život a ještě nenastal ten pravý čas k vašemu odchodu.

Já sama jsem byla mnohokrát napadena za svoji víru v ně. Ovšem dopad mé víry a důvěry v andělskou pomoc je v mém životě naprosto zřejmý, hmatatelný a dokonale zhmotněn. Nikdy se mi v životě nedařilo tak dobře, dokud jsem nezačala opravdu vnímat jejich přítomnost a dokud jsem nezačala naplno využívat jejich rady a návody k tomu, abych zlepšila podmínky svého vlastního života.

Naučili mě zodpovědnosti a také pokoře, vděčnosti a důstojnosti. Pořád se společně máme čím obohacovat, pořád máme společná témata, která můžeme společně rozebírat a vždy když bych se snad mohla cítit sama, je tu někdo, kdo je připraven si se mnou kdykoliv povídat.

Možná se mi někteří lidé nikdy nepřestanou posmívat, ale já se svých andělů nevzdám. Nikdy jim nepřestanu děkovat za jejich vytrvalost, když mě opakovaně učili nedělat pořád dokola ty samé chyby. Kdy mě učili zákonitostem života a také to, že já jsem ta jediná na světě, která můžu změnit cokoliv z toho, co se mi nelíbí, nebo co mě trápí či omezuje.

Máte chuť se učit? Přejete si komunikovat se svými anděly? Vydejte se společně s námi na cestu, kde naleznete pochopení sami pro sebe a pro vše co se děje kolem vás. Protože nic není náhoda. Vše je dokonale připraveno pro nás pro všechny. Je potřeba jen vnímat všechna znamení a poslouchat ten jemný hlas andělů.

A ještě jedna krásná afirmace nakonec, kterou si můžete donekonečna opakovat.

ANDĚLÉ JSOU MÝMI SPOLEČNÍKY NA MÉ CESTĚ KE ŠTĚSTÍ. VŠE JE V POŘÁDKU A PŘESNĚ TAK, JAK TO MÁ BÝT. DĚKUJI.

Krásné podzimní dny.

Vaše Lucie Biedermann Doležalová

Zdroj: www.hvezdanadeje.cz

Komentáře