Pojďte na čaj s britskou královnou Alžbětou II. do centra Prahy

Reklama

Letošní rok je ve znamení velkých královských výročí… Co se slaví v Anglii?

Britská královna Alžběta II. letos slaví hned dvě významná výročí – 65. jubileum usednutí na trůn a 91. narozeniny. Muzeum voskových figurín Grévin Praha se připojuje k velkým oslavám a na počest královny brzy slavnostně odhalí její voskovou figurínu, kterou náštěvníci brzy potkají i v expozici. Ona sama se objeví v srdci Prahy u příležitosti Britských trhů díky spolupráci Muzea Grévin s britským velvyslanectvím v Praze.

Královna Alžběta II. je 40. britským monarchou a zároveň nejdéle vládnoucí panovnicí na britském trůnu. Narozeniny oficiálně slaví v červnu, ale skutečné datum jejího narození je 21. dubna. Královna se narodila se jako princezna Elizabeth Alexandra Mary, nejstarší dcera prince Alberta, pozdějšího krále Jiřího VI., a jeho ženy Alžběty. Po smrti svého otce v roce 1952 se stala jeho nástupnicí a panovnicí Spojeného království Velké Británie, kterému vládne dodnes. Právě k datu jejích narozenin připravuje Muzeum voskových figurín Grévin Praha pro své návštěvníky dokonalou voskovou královninu dvojnici.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“18187″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Britské dny v Praze
První příležitost potkat královnu Alžbětu v Praze, i když pouze voskovou, se naskytne ve čtvrtek 23. března mezi desátou hodinou ranní a šestou večerní. Svou návštěvou poctí první Britské trhy na Malostranském náměstí pořádané Britským velvyslanectvím a Britskou obchodní komorou. Přijďte ochutnat anglické jídlo a pití; poznat tradiční britské značky; kulturu i zábavu anebo se potěšit stylovou anglickou módou a designem. Čekat tu na všechny gratulanty bude vosková dvojnice královny Alžběty II., ochotná trpělivě pózovat pro objektivy fotoaparátů.

Na audienci ke královně
Audience u královny bude pokračovat pak od pátku 24. do neděle 26. března přímo v muzeu Grévin Praha v historické budově v Celetné ulici 15. V anglickém stylu a s velkou parádou. Těšit se můžete na tradiční odpolední čaj a ochutnávku dalších  britských pochutin. S živou hudbou se vrátíte v čase do doby, kdy Británii i celý svět ovládl energický rock´n´roll a fanoušci vášnivě podléhali kouzlu beatlemánie. Na všechny návštěvníky čeká společnost vskutku královská!

Přijměte naše pozvání a vyjde na cestu prostorem a časem světy muzea Grévin Praha, kde se nečekaná setkáni stávají skutečností. Odhalte tajemství slavných, staňte se partnery hvězd a zažijte nový rozměr zážitku s mobilní aplikací Grévin Praha, která se stane vaším osobním průvodcem!

O muzeu Grévin Praha
Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s českými i světovými legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. Díky originálnímu scénografickému ztvárnění se návštěvníci stávají svědky neočekávaných setkání, součástí dávné i nedávné historie a partnery hvězd filmového i hudebního průmyslu. V muzeu Grévin nejde zdaleka jen o přehlídku voskových osobností. Scénografie do detailu ilustruje dobu a dodává celému zážitku realistický nádech umocněný hudbou a světelnými efekty. V přízemí muzea si mohou návštěvníci po prohlídce odpočinout v Café Grévin. Grévin Praha je interaktivním muzeem a úchvatným místem pro trávení volného času, kde se široká veřejnost může vzdělávat i bavit ve společnosti celebrit.

Zdroj: www.grevin-praha.com/cz

Komentáře