Pojďte ochutnat kvalitní vína na Festival moravských vín

Pro milovníky vína je připravena další akce na degustaci toho nejlepšího, co se v Čechách urodilo. Společnost Global Wines pořádá ve dnech 15. a 16. listopadu v Praze a v Brně tradiční podzimní Wine Tour, která nabídne ochutnávku nejlepších vín z rodinných moravských vinařství. Vybraná vína a vinařství prošla pečlivým výběrem v rámci speciálního projektu Global Wines – Moravian Collection.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13534″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

„Moravian Collection je náš poměrně mladý, ale velmi unikátní projekt zaměřený na kvalitní domácí vína. Navštívili jsme řadu menších a středních vinařů a pečlivě vybrali ta nejlepší vína od osvědčených výrobců. Podařilo se sestavit výběr těch nejzajímavějších, osobitých vín vyráběných v malých sériích, která snesou i velmi přísné nároky. Od počátku projektu výběr vín i vinařů postupně doplňujeme a rozšiřujeme. Na letošní Wine Tour tak návštěvníci mohou ochutnat i nové přírůstky v rámci projektu. V nabídce máme aktuálně více než 150 druhů vín od 18 moravských vinařů jako jsou například rodinná vinařství Milan Sůkal (Nový Poddvorov), Sedlák (Velké Bílovice), Trpělka & Oulehla, (Nové Bránice), Špalek (Nový Šaldorf) či vinařství Baloun, Volařík, zámecké vinařství Bzenec a mnoho dalších,“ říká Filip Jantač z Global Wines.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“13535″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

Letošní vlna ochutnávek tak bude 100% zaměřena pouze na vína z Jižní Moravy z nejlepších vinařství v rámci projektu Moravian Collection. Degustace je výjimečná osobní účastí všech zástupců vybraných vinařství a rozsahem více než 150 prezentovaných vín.

Datum a místo konání Wine Tour
Úterý 15. 11. 2016, Praha: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 – Vysočany, 14:00 – 20:00 hodin
Středa 16. 11. 2016, Brno: Hotel Barcelo Brno Place, Šilingrovo náměstí 2, Brno, 14:00 – 20:00 hodin

Cena vstupného je 250 Kč. Hodnota vstupného bude vrácena z nákupu provedeného přímo na akci nebo formou slevy při objednávce provedené prostřednictvím internetového obchodu.

Vstupné se hradí přímo v místě konání ochutnávky, není nutná registrace, můžete přijít kdykoli v uvedeném čase.

 

Komentáře