Prostřeno vyhrála prsatá blondýna, která balila soutěžící do obinadel

Sexy podnikatelka ovládla internet.

Pokud sledujete pořad Prostřeno, jistě vám neuniklo, že poslední týden byl opět velmi pestrý v podobě velmi různorodých soutěžících. A nesl se i na velmi sexy vlně, protože soutěže se zúčastnila atraktivní podnikatelka Zuzana Drnek, která zaujala nejen svým kuchařským uměním, ale také plným dekoltem, který se stal terčem komentářů nejen soutěžících, ale také horlivých debat na internetu, kde se řešilo, zda jsou její vnady přírodní či ne. Paní Zuzana soutěžícím uvařila lehké a zdravé menu. Zabodovala především skotským lososem se špenátem. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11221″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Celý večer se nesl ve zdravém duchu včetně zábavy, kterou zvolila opravdu originální – soutěžící pozvala do fitness centra, které vlastní, a kde si mohli vyzkoušet speciální hubnoucí tělové zábaly Body Wraps. A tato volba se jí vyplatila, protože všichni byli ze zábavy opravdu nadšení. Sexy blondýna Zuzana nakonec o jeden bod porazila intrikána Davida, který z celé týdenní party po výhře toužil asi nejvíce a často si nebral servítky při hodnocení ostatních soutěžících. Zuzaně dal dokonce za její večer pouhých šest bodů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11223″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Ani fanoušci pořadu nebyli vůči Zuzaně přející a vysloužila si od nich na internetu množství kritiky a závistivých komentářů. Zuzka si z toho ale hlavu nedělá a výhru se chystá investovat do svého kosmetického salónu, ve kterém díky speciální metodě tělových zábalů pomáhá lidem k vysněné postavě. A to, že tato metoda opravdu funguje, dokázala v soutěži, kde předvedla svojí dokonalou postavu v opravdu sexy outfitech.

Komentáře