Red Bull Tour Bus vyráží na Jatka Fest

Reklama

Letošní festivalovou sezónu zahájí Red Bull Tour Bus o prvním prázdninovém víkendu na Pacovském Jatka Festu. Unikátní stage na kolečkách přiveze Hentai Corporation, Cocotte Minute a Jakuba Děkana. Dvoudenní festival kromě nich nabídne Vysočině ještě Davida Kollera, No Name nebo Horkýže Slíže. Festivalem bude provázet Jakub Kohák.

Ve dnech 30. června a 1. července proběhne v Pacově v krásném prostředí zámeckého parku šestý ročník dvoudenního hudebního festivalu Jatka Fest a kromě pestré hudební přehlídky nabídne i program pro děti a různorodé sportovní vyžití. V pátek se o hudební program postarají No Name, David Koller, Horkýže Slíže, Ben Cristovao, Sabina Křováková, Dukla Vozovna, Tlustá Berta a Vojtaano.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22874″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Hudební sobota se rozroste na dvě stage. Na hlavní stagi vystoupí kapely UDG, Marpo & Troublegang, Jelen, XINDL X, Voxel, The Tap Tap, Rybičky 48, Vašo Patejdl a Sebastian. Druhou stage obstará modrostříbrný Red Bull Tour Bus, který brázdí české festivaly už pátým rokem a pokaždé s sebou doveze kvalitní zvuk a skvělou show. Na Jatka Festu to na střeše této karosy odpálí Jakub Děkan, Hentai Corporation a Cocotte Minute.

V rámci festivalu proběhne v sobotu na hřišti v nedaleké Obratani tradiční Jatka Fest Cup, turnaj v malé kopané. Sobotní program nezapomene ani na děti,  vystoupí kouzelník, divadlo Dokola, bude zajištěna i řada atrakcí a soutěží pro děti. Od horka vás zchladí vodní skluzavka v délce 100 m. Podrobný program Jatka Festu naleznete na www.jatkafest.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“22875″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Foto: Lukáš Wagneter/Red Bull Media House

Komentáře