Rodina Whitney Houston odhalila, jak bude vypadat hologramová show zesnulé zpěvačky

Reklama

Živá doprovodná kapela, tanečníci a uprostřed pódia hologram Whitney Houston, který během večera změní několikrát vizáž i kostýmy přesně podle toho, jaká píseň bude právě na playlistu. Tak bude vypadat první holografická show, která se zastaví v České republice. Koncert s názvem „Večer s Whitney“ se v rámci světového turné odehraje 26. března v Kongresovém centru Praha. Show, na které zazní všechny zásadní hity zpěvačky včetně Will Always Love You, I Wanna Dance with Somebody, How Will I Know, I Have Nothing, The Greatest Love of All nebo Higher Love umožnila švagrová Patricia Houston, která je hlavní správkyní dědictví po umělkyni. První koncerty, které se zatím odehrály ve Velké Británii, mají nadšené reakce diváků i kritiky.

Zpěvačku Whitney Houston zná většina lidí díky mimořádně úspěšnému romantickému thrilleru Osobní strážce, v němž hrála po boku Kevina Costnera. Soundtrack k filmu – Will Always Love You – se stal nejprodávanějším ženským albem v historii, za týden se jej prodalo přes milion kusů. Za svou pěveckou činnost získala pět cen Grammy, dvě ceny Emmy a jedenadvacet Amerických hudebních cen. Od poloviny osmdesátých do konce devadesátých let Houston patřila k nejprodávanějším zpěvačkám. Vydala sedm studiových alb a prodala na 170 milionů desek a singlů.

V roce 2007 ukončila nešťastné manželství se zpěvákem Bobby Brownem. Její kariéru ale ničilo časté užívání alkoholu a drog. Houston prošla několika odvykacími kúrami, naposledy v roce 2011. Závislost se jí ale nakonec stala osudnou. V předvečer udílení cen Grammy, 11. února 2012, její bezvládné tělo našel v hotelovém apartmá v Los Angeles osobní strážce. Whitney Houston zemřela nešťastnou náhodou utonutím, nicméně k její smrti přispěla srdeční choroba a užívání kokainu. Bylo ji pouhých 48 let. Whitney Houston ovlivnila celou generaci mladších zpěvaček od Christiny Aguilery až po Mariah Carey.

 

Komentáře