Romantické dárky, které potěší

Reklama

Letošní Valentýn je za dveřmi! Stejně jako každý rok, přemýšlí spousta zamilovaných, jak si nejlépe tento svátek užít. Ať už přemýšlíte, co koupit své drahé k Valentýnu, jak vyrobit romantické přáníčko, anebo si prostě jen chcete udělat radost něčím hezkým…, malými ozdobnými razítky, které se vejdou i do menší kabelky, nikdy nic nezkazíte. Naopak. Otevřou vám nové obzory tvoření a vaše zážitky uchovají třeba v pestrých denících. Nezapomeňte na koncert, kino nebo něco dobrého ….

Razítka jsou v posledních letech velmi populárním dárkem a škála jejich motivů, materiálů, z nichž jsou vyrobeny, a především možností jejich využití od papíru přes textil roste neskutečným tempem. „Tahle fyzicky nenáročná činnost, při níž se ovšem tvůrce musí soustředit na práci, a tím pádem „vypne mozek“ a aspoň na chvíli zapomene na běžné starosti, představuje vítanou zábavu pro děti i příjemný způsob relaxace pro dospělé,“ říká Martina Linková z webu AladinE, který se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím originálních workshopů, o které je stále větší zájem. Zde je několik tipů na dárky k Valentýnu anebo na romantické vyrábění:

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17083″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“330″}}]]

Srdíčková senzace
Sada Stampo Scrap Srdíčka, to je celkem 35 srdíček se skvělou grafikou! Využijete je na nejrůznější projekty, ať už svatební, valentýnské, narozeninové, nebo jen tak srdíčkové… StampoScrap jsou specialitou značky AladinE a využít je můžete při každém tvoření: na papírové deníky, alba, přáníčka nebo na textil. Koupíte je za 290 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17084″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Klasika se neomrzí
StampoBocal City girl, to jsou dřevěná razítka v praktické skleněné dóze. Jsou vhodná jako neokoukaný dárek pro holčičky i velké holky, do deníčků, na pozvánky či přáníčka. Razítka mají hlubokou texturu, která zajišťuje perfektní tisk na papír, do fima, samotvrdnoucích hmot i na textil. Zkuste tiskat každý motiv jinými barvami. Razítka můžete skládat do zajímavých podkladů nebo tiskat jedno přes druhé. Součástí balení je 14 motivů a černý inkoustový polštářek. Koupíte je za 280 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17085″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Razítka pro romantický život 
Pro dozdobení přáníčka, diáře nebo třeba cestovatelského deníku poslouží razítka StampoKdo. Sada obsahuje 4 ks tematických razítek a velký razítkovací polštářek s černou inkoustovou barvou. K dostání jsou 4 různá témata (Láska, Smajlíci, Paříž, Etno origami). Prodávají se za 159 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17086″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

AladinE se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím svých workshopů i pomocí kvalitních kreativních pomůcek, zejména nejrůznějších razítek určených k potiskům na papír a textil. Díky nim můžou děti i dospělí aktivně naplnit volný čas, rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si vlastnoruční a originální obrázky, oblečení nebo doplňky do interiéru.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17087″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“318″}}]]

Zaručená romantika v kině
Romantické rande v přítmí kina je jistě tou správnou volbou! Multiplexy Cinema City si ale navíc pro všechny zaláskované připravily příjemné překvapení. Čeká tu na ně totiž originální VALENTÝNSKÝ FOTOKOUTEK, ve kterém mohou zvěčnit svůj NEJ den, pochlubit se přátelům či rodině a navíc soutěžit o poukazy na dovolenou.

V každém multikině Cinema City zamilovaný pár najde speciální Valentýnský fotokoutek, ve kterém bude mít možnost se vyfotit. K dispozici bude připravena foto stěna se třemi typy romantického pozadí, různé rekvizity a stojan s tabletem, ve kterém je nainstalována aplikace, pomocí které se mohou páry vyfotit. Fotografie se poté automaticky nahraje na facebookový profil Cinema City ČR.

Svoje selfie najde dvojice v albu, které je pojmenováno dle kina, kde fotku pořídili. Nyní už se musí pár jen označit a sdílet příspěvek na svém osobním timeline. A právě v tuto chvíli začíná boj „o palce“. Zamilované páry, které dostanou na svém příspěvku nejvíce „lajků“ vyhrávají jeden ze slevových poukazů na dovolenou. Soutěž probíhá od 7. – 14. února 2017. Proto neváhejte a vezměte svoji lásku na Valentýna do Cinema City, protože každý ví, že nejlepší rande je přece v kině!

Milenci si mohou vybrat z široké nabídky aktuálně hraných novinek, jako například: Padesát odstínů temnoty, Jackie, Kruhy, Miluji tě modře, Místo u moře a mnoho dalších. Více informací o tom, jak zažít NEJ rande a zároveň získat valentýnskou výhru, naleznete na www.cinemacity.cz/valentyn.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17088″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“203″}}]]

Koncert a pestrý valentýnský program
Centrum Černý Most si pro své návštěvníky na 14. února přichystalo pestrý program, jehož zlatým hřebem bude vystoupení oblíbené české kapely Slza. Koncert kapely Slza, kterou tvoří kytarista Lukáš Bundil a zpěvák Petr Lexa, bude v Centru Černý Most zahájen v 17:30 hodin. Hudební stage bude umístěna v přízemí, před prodejnou New Yorker. Duo Slza tentokrát zahraje akusticky a svými nejznámějšími hity tak navodí tu správnou romantickou atmosféru, jež k svátku všech zamilovaných neodmyslitelně patří.

V Centru Černý Most letos Valentýna oslaví také řadou rozmanitých doprovodných aktivit. Nejen pro stávající členy věrnostního programu, ale také pro ty, jež se na místě nově zaregistrují, bude připraveno sladké překvapení v podobě čokoládek Lindt. Speciálně pro dámy pak bude přichystán tradiční valentýnský dárek – růže na dlouhém stonku. Členové věrnostního programu budou navíc moct navštívit VIP lounge, kde na ně bude čekat šampaňské a další romantická překvapení. Samotnému valentýnskému programu v Centru Černý most bude předcházet facebooková soutěž o hodnotné ceny od společnosti Samsung.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17089″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“425″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Voňavý dech a gastrodárek k tomu
Dárky dělají radost obdarovanému i samotnému dárci, a to po celý rok. Alespoň to dokazuje průzkum značky Orbit, ze kterého vyplynulo, že 53 % dotázaných dává dárky svým blízkým i mimo významné události, prostě jen tak, pro radost. Mezi oblíbené věci, které rádi darujeme i dostáváme, patří vouchery do restaurací nebo doplňky pro zdraví. Značka Orbit nabídne v rámci své první kampaně letošního roku něco z obou kategorií. Své zákazníky obdaruje nejen kuponem na slevu, ale zároveň také klasickým benefitem žvýkaček Orbit, které zajistí pocit svěžích, čistých úst a podpoří tak zdravý, krásný úsměv a s ním spojené sebevědomí v jakékoliv situaci.

Z gastro dárku má radost více než polovina dotázaných a na základě těchto výsledků se značka Orbit rozhodla obdarovat své zákazníky i mimo dobu vánočních svátků: Ve spolupráci se sítí restaurací McDonald’s věnuje každému, kdo si koupí označené balení žvýkaček bez cukru Orbit, kupon na Big Mac™ burger v restauracích McDonald’s za zvýhodněnou cenu. Vedle kuponu, který platí od 30. 1. do 9. 4. 2017, tak lze získat nepostradatelný benefit v podobě krásného úsměvu a s ním spojeného sebevědomí.  Nápady, čím své blízké obdarovat, čerpají dvě třetiny dotázaných ze své hlavy, inspirací je pro ně ale téměř stejnou měrou internet. 50 % respondentů pak získává tip na přání přímo od obdarovaného, poradí jim příbuzní či kamarádi, anebo na vhodný dárek narazí během nakupování. Více než polovina populace také uvedla, že je pro ně důležitý obsah dárku stejně jako to, jak je zabalen.

Na balení se zaměřila i značka Orbit. Žvýkačky s kuponem uvnitř najdou spotřebitelé na prodejnách díky speciálnímu označení. Mohou je zakoupit v období od 30. 1. do 9. 4. 2017 a získat legendární burger Big Mac™ za skvělou cenu 39 Kč na základě předložení kupónu. Navíc po dobu této akce dostanou návštěvníci jakékoli restaurace McDonald’s ke každému nákupu testovací vzorek žvýkaček Orbit. Odnesou si tak možnost elegantně získat pocit čistých zubů nejen po každém jídle a pití, ale i podpořit svůj zářivý úsměv.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17090″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“527″}}]]

Čokolády k Valentýnu
Hledáte netradiční dárek k Valentýnovi? Udělejte své lásce radost sladkým potěšením. Darujte jí čokoládové srdce v jemné belgické čokoládě ChocoMe  s brusinkami a okvětními lístky růží. Uvidíte, že roztaje nejen čokoláda! Hořkou, bílou, či mléčnou belgickou čokoládu ChocoMe  v obměnách s brusinkami, jahodami, ostružinami a malinami vždy s okvětními lístky růží a velkým srdcem z bílé čokolády koupíte za 199,- Kč na e-shopuwww.chocoMe.cz. Čekají vás naprosto originální čokoládová díla ruční výroby, v nichž mají místo jen suroviny nejvyšší kvality.Ochutnat můžete i jiné kombinace a novinky belgických čokolád ChocoMe, např. Maliny sušené mrazem obalené v bílé čokoládě (199,-Kč) Více informací na: www.originalnicokolada.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17091″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“213″}}]]

Komentáře