Rozveselte kuchyň s Brabantia Tasty Colours

Reklama

V kuchyni trávíme hodně času, vyberteste si svůj styl a namíchejte si barvy kuchyňských potřeb podle svého gusta s hravou řadou Brabantia Tasty Colours. Svěží barvy zde najdete od lžic přes naběračky a nože až po otvíráky na konzervy a vývrtky či speciální vychytávky. S novou barevnou řadou již v kuchyni nezažijete nikdy nudu a vaření vás bude bavit.

Barvy k nakousnutí
„Řada kuchyňských potřeb Brabantia září celou škálou barev, které podpoří vaší chuť vařit, péct či grilovat,“ říká Martin Noha, zástupce značky Brabantia v ČR. Najdete v ní barvy jídla i duhy jako je jasně žlutá, sytě červená, pastelová fialová a růžová nebo světle zelená, ale i stále populárnější mátová.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9784″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“297″}}]]

S Tasty Colours můžete vybavit celou kuchyň nebo rozzářit či rozveselit alespoň její část. Kromě tradičních barevných potřeb jako jsou různé druhy a velikosti naběraček a obraceček, šťouchadlo na brambory, metla na šlehání, škrabky i otvíráky, lis na česnek nebo celobarevná plastová prkénka či celobarevné silikonové stěrky a štětce, vás potěší i ty netradiční. V nové barevné řadě najdete ne zcela obvyklé nástroje a o to větší radost z nich budete mít. Nejen díky jejich veselým barvám, ale především skvělé funkčnosti. Jsou jimi třeba vykrajovač na meloun, lžíce na zmrzlinu, kráječ pizzy, nůžky na bylinky, speciální nůž na sýr, či magnetická minutka na ledničku. Samostatnou kapitolou jsou pak kvalitní barevné nože.

Všechny barevné kuchyňské potřeby Brabantia Tasty Colours pořídíte od 120 Kč do 390 Kč za kus, záleží na velikosti a materiálu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9783″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“106″}}]]

Nerezové barevné nože Brabantia mají ergonomický tvar rukojeti z vysoce odolného plastu a ostrou nerezovou čepel. K dostání je růžový nůž na chléb a pečivo za 359 Kč, červený kuchařský nůž za 389 Kč, mátový nůž na maso za 359 Kč a zelený univerzální nůž za 239 Kč.

Brabantia červený stojan na nože z nylonu, spolehlivě uschová až pět nožů. K dostání za 740 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9785″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“230″}}]]

Zelený nůž na sýr Brabantia je uzpůsoben speciálně na krájení sýrů. Má ergonomický tvar rukojeti, takže se s ním velmi snadno manipuluje. Nůž je vyroben z kvalitní nerezavějící oceli a tvrdého plastu, takže se snadno udržuje a lze jej mýt v myčce. Je k dostání v zelené barvě za 210 Kč na brabantia-shop.cz.

Fialová škrabka na zeleninu Brabantia je z kvalitní nerezavějící oceli a pevného plastu. Rukojeť má ergonomický tvar a snadno tak padne do každé ruky, čímž usnadňuje práci. Škrabka je k dostání za 140 Kč na brabantia-shop.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9788″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“165″}}]]

Nůžky na bylinky Brabantia s pěti broušenými noži v řadě, které usnadňují a urychlují stříhání či porcování bylinek. Zapomeňte na zdlouhavé krájení bylinek nožem na prkénku. S nůžkami ušetříte nádobí i čas. Můžete porcovat bylinky rovnou do připravovaných jídel.Nůžky jsou vyrobeny z nerezové oceli s plastovou rukojetí ve žlutozelené barvě. Součástí balení je i speciální kartáček, který usnadňuje čištění. K dostání za 210 Kč na brabantia-shop.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9786″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Oranžové kleště Brabantia teď v létě skvěle poslouží při grilování. Hodí se na obracení masa či zeleniny na grilu, aniž by narušily jejich strukturu. Jsou vyrobeny z odolného horku vzdorného silikonu a lze je mýt i v myčce. K dostání jsou v oranžové barvě za 280 Kč.

Díky Brabantia hůlkám si zase užijete asijská jídla se vším všudy. Hůlky jsou vybaveny speciálním držákem, který slouží k odložení hůlek nebo k jejich spojení. K dostání jsou v sadě po 2 ks v mátové a červené barvě za 160 Kč.

S barevnými vývrtkami Brabantia otevřete víno snadno, rychle a se stylem. Jsou vyrobeny z pevného plastu s protiskluzovým povrchem pro snadné otvírání. K dostání jsou navíc na speciálním kartonu s otvorem na zavěšení na láhev vína, díky čemuž vykouzlíte i skvělý dárek. K dostání v sytě červené, letní žluté, mátové a šedé barvě za 210 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“9787″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“240″}}]]

Mátová lžíce na zmrzlinu Brabantia, díky které můžete servírovat úhledné kopečky zmrzliny. Lžíce je z nerezavějící oceli a rukojeť v kvalitním pevném plastu v mátové barvě. K dostání za 240 Kč na brabantia-shop.cz.

Brabantia vykrajovač na meloun z nerezavějící oceli s rukojetí v růžové barvě. K dostání za 230 Kč.

Barevná prkénka Brabantia jsou k dostání ve třech barevných variantách – žlutá, červená a mátová. Mají protiskluzový povrch a speciální drážku na zachycení nečistot a tekutin. Cena prkének je podle velikosti od 150 Kč do 300 Kč.

Komentáře