Samurai shot oslavil dva roky u příležitosti nového čínského roku psa

Reklama

Přírodní energetický nápoj Samurai shot oslavil na počátku února své druhé narozeniny v pražském Famu klubu u příležitosti čínského Nového roku ve znamení zemského psa. K narozeninám si majitelé firmy Jaromír Horák a Martin Solnička nadělili novinku v podobě Samurai shot Masala Spicy – energetický drink, díky kterému si lze v domácím prostředí nebo baru připravit nejoblíbenější čaj Masala obsahující pestrou škálu koření. Nechyběl ani obří dort ve tvaru psí kosti na oslavu roku zemského psa.

V únoru 2018 proběhla v pražském Famu klubu oslava druhých narozenin stále oblíbenějšího energetického nápoje Samurai shot, který nabízí hned několik příchutí pro chuť i povzbuzení. Silný čajový extrakt, který lze míchat také do alko i nealko drinků, je k dostání v několika verzích, a zklamaní nemusejí být ani diabetici, kteří si mohou užít třeba Samurai shot Pure Dark nebo Bitter Green. Novinka Samurai Shot Masala uspokojí všechny milovníky této originální příchutě z Indie, kterou si lze vychutnat jako panáka nebo třeba s mlékem jako zahřívací nápoj.

Kmotrem novinky Masala spicy se stal novopečený otec a skvělý tanečník Marek Dědík, který energii potřebuje doslova nonstop. „Jsem ten typ člověka, který od rána do večera spaluje, a je jedno, jestli je to při tanci, přebalování plen mého syna nebo na výletu s rodinou. Všechno, co dělám, se snažím dělat s nasazením, vychutnávám si každou vteřinu života a k tomu potřebuju spoustu energie. Samurai shot je pro mě něco, co můžu pít i za volantem a rychle se nakopnout. Novinka Masala spicy je navíc velmi zajímavá, co se týče koření a výrazné chuti. Zkrátka energie není nikdy dost a já ji neustále obnovuju a hýčkám, abych nepropásnul ani vteřinu života,“ dodává Marek Dědík.

Mezi pozvanými hosty a gratulanty ovšem nechyběly ani další známé tváře, a to zejména Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany, nebo Oto Klempíř a Michael Viktořík z hudební skupini J.A.R.

„Existuje mnoho průzkumů, které vyvracejí zaběhnuté klišé, že do čajoven chodí zejména ortodoxní milovníci silných hořkých, ne doslazených čajů. Protože právě čaj Masala je nejoblíbenějším ze všech. I proto jsme se rozhodli pro Samurai shot Masala. Přicházíme s vysoce kvalitním čajovým extraktem se směsí koření jako kardamom, hřebíček, zázvor, anýz a samozřejmě černý čaj, který je lehce doslazen. Pít jej lze samostatně jako životabudič, nebo s teplým mlékem, jak známe nápoj z Indie. Krásně prohřeje tělo v chladných večerech,“ popisuje novinku z dílny Samurai shot Jaromír Horák.

„Samurai shot Masala spicy má velmi výraznou kořenitou chuť, ale podle dosavadních zkušeností, kdy hořké verze našich čajových extraktů zdaleka nepijí jen muži, ale naopak i velké procento žen, jsme přesvědčeni o úspěchu. Barmani pak ocení možnost připravit oblíbený teplý nápoj Masala velmi rychle právě díky našemu extraktu, kdy postačí jeden panák na dvě deci teplého mléka,“ upřesňuje Martin Solnička.

Masala spicy bude k dispozici od března 2018 u obchodních partnerů a v restauracích či barech.

Zdroj: www.samuraishot.czwww.cajomir.cz

 

Komentáře