Schwarzkopf Elite Model Look opět hledá budoucí hvězdy přehlídkových mol

Reklama

Opět po roce se v Praze budou konat castingy prestižní celosvětové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Castingy v hlavním městě proběhnou 8. dubna v Centru Chodov a 21. dubna v Centru Černý Most. Zúčastnit se jich mohou jak dívky, tak i mladí muži z celé České republiky. Ambasadorkou letošního ročníku je topmodelka Denisa Dvořáková, jež odstartovala svou kariéru právě v Centru Chodov v roce 2006 a provede castingy po celé republice. Úspěšným adeptům se otevřou dveře do světa profesionálního modelingu. Doprovodný program akcí svými koncerty obohatí Sebastian a Adam Mišík.

 Elite Model Look je kontinuálně nejúspěšnější modelingovou soutěží nejen v České republice, ale také na Slovensku. Celosvětově působící agentura Elite uskuteční své castingy mimo jiné 8. dubna v Centru Chodov a 21. dubna v Centru Černý Most, vždy od 15 hodin. Zúčastnit se mohou dívky i chlapci splňující stanovené požadavky. Konkurz je určen pro adeptky vyšší než 170 cm ve věku 13 až 21 let. Mladí muži ve věku 15 až 23 let musí dosahovat výšky nad 183 cm. Účastníci absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury a následně obdrží dárky od partnerů projektu včetně časopisu Elle či Elle Man. Novinkou letošního ročníku bude soutěž o profesionální fotografie od agentury Elite a produkty Rowenta.

„Naše nákupní destinace, nabízející široký výběr módních značek i doplňků, již tradičně hostí pražské castingy této etablované modelingové soutěže. I letošní spolupráce nás proto velice těší a věříme, že právě účastníkům castingů v našich centrech se podaří postoupit do dalších kol,“ uvedla Marcela Hrdličková, Head of Shopping Centre Management CZ/SK.

V rámci doprovodného programu vystoupí oblíbení mladí hudebníci. V Centru Černý Most zazpívá Adam Mišík a v Centru Chodov se představí Sebastian. Nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2018, jež svým objektivem zachytil fotograf Armin Morbach, předvedou modelky agentury Elite Model Management Prague. Odborníci značky Schwarzkopf zájemcům poradí s péčí o vlasy. Bude se také losovat o zajímavé ceny. Vítězové se mohou těšit na výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekorativní kosmetiky Artdeco.

Postupující do červnového semifinále v Praze budou kontaktováni do 14 dnů od skončení castingů. Nejúspěšnější si zajistí účast v srpnovém finále, které se bude konat ve Španělském sále Pražského hradu. Vítěz a vítězka národního finále následně odcestují na 35. ročník světového finále Elite Model Look.

Zdroj: Centrum Chodov a Centrum Černý Most

Komentáře