Sháníte lyže na jarní prázdniny? S mobilní apkou je můžete pořídit s 50% slevou během pár minut

S blížícími se jarními prázdninami mobilní aplikace letgo přináší ideální řešení pro rychlý a bezpečný nákup i prodej výbavy pro zimní sporty za výhodné ceny. Průzkum mobilní aplikace letgo* navíc potvrdil, že až čtvrtina Čechů využívá při prodeji starého lyžařského vybavení právě mobilních aplikací. Respondenti průzkumu také ve více než 60 % případů uvedli, že starý lyžařský sortiment, ať už pro děti či dospělé, nabízejí se štědrou až 50% slevou.

Vyřešte výbavu na jarní prázdniny
Míříte o jarních prázdninách na hory a stále postrádáte některou součást lyžařského vybavení? Bezplatná mobilní aplikace letgo vám přinese, kromě výrazné úspory – obvykle ve výši 50 %, řadu benefitů. Umístění inzerátu na letgo je opravdu jednoduché a průměrně zabere pouhých 30 vteřin. Vše lze udělat ve třech rychlých krocích přímo v aplikaci – vyfotit, popsat a sdílet. Komunikace mezi prodávajícími a kupujícími probíhá přímo v aplikaci na chatu. Zobrazené inzeráty lze třídit podle kategorie, polohy a ceny, nebo lze na hlavní stránce aplikace rovnou kliknout na vyhledávání v konkrétní kategorii (sport a koníčky, auto-moto, elektronika atd.). Díky využití geolokace inzerát uvidí uživatelé především z blízkého okolí, což usnadňuje i samotné předání zboží.

„Nabídka lyžařského sortimentu pro dospělé i děti v letgo je skutečně široká a díky jednoduchému procesu vystavování inzerátů se také každým dnem rozrůstá. V tuto chvíli jich zprostředkováváme 34396 inzerátů s vybavením pro zimní sporty a nechybí mezi nimi produkty světoznámých značek jako Rossignol nebo Salomon,“ doplnil Jakub Kováč, ředitel letgo pro střední Evropu.

Na letgo můžete vybírat z 34 396 inzerátů zaměřených na zimní sporty:

  • 1544 dětských lyží
  • 5251 lyží pro dospělé
  • 3566 snowboardů
  • Světových značek: Rossignol, HEAD, ATOMIC, Salomon a dalších

 
Kolik investovat do zimní výbavy?
Podle výsledků průzkumu mobilní aplikace letgo jsou Češi ochotni zaplatit za svou lyžařskou výbavu (bez oblečení) každoročně nejčastěji do 5 000 Kč (42 %) nebo do 2 000 Kč (34 %), pětina respondentů pak investuje dokonce až 10 000 Kč. Za sortiment pro své děti pak obvykle utratí částku do 2 000 Kč (38 %) nebo do 5 000 Kč (37 %), 19 % z nich pořizuje zboží do 1 000 Kč. Dětské vybavení na hory z druhé ruky kupuje téměř každý druhý Čech (46 %) a přímo pro sebe 27 % dospělých. 61 % Čechů přitom nejčastěji u výbavy z druhé ruky pro dospělé nabízí slevu 50% slevu, totožně zlevněný starý dětský lyžařský sortiment prodává až dvě třetiny respondentů.

O letgo
letgo je mobilní aplikace, kterou si stáhnete zdarma. Umožňuje snadno a rychle prodat věci, které již nepotřebujete a zároveň nakoupit věci ve vašem okolí. Aktuálně je to nejrychleji rostoucí aplikace v České republice, kde uživatelé nakupují a prodávají všechno od elektroniky, aut, nábytku, sběratelských kousků až po potřeby pro děti, oblečení a sportovní vybavení. Uživatelé v aplikaci snadno najdou věci z jejich okolí, domlouvají prodeje na chatu a také mohou propojit letgo s účty na svých sociálních sítích. letgo bylo založeno v roce 2015 Alecem Oxenfordem a Jordim Castellem, později se k nim připojil ještě Enrique Linares. Pro více informací navštivte letgo.cz a stáhněte si aplikaci pro Android nebo iOS.

Komentáře