Souboj chutí

Pepsi dává na výběr, která bude vaše volba?  

Mnoho milovníků kolových nápojů má svého favorita, na kterého nedá dopustit, a je přesvědčeno, že ho kdykoliv bez problémů rozezná od konkurence. Pepsi vám letos dává možnost otestovat si své chuťové pohárky!  Změnila totiž recepturu – ke slazení používá pravý cukr, nikoliv fruktózo-glukózový sirup, a ve spojení s novou vylepšenou chutí přichází s  jedinečným projektem nazvaným Souboj chuti.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“8998″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“309″}}]]

Pepsi chce znát názor, který je pro ni nejdůležitější, názor spotřebitelů. Zároveň se nebojí ani srovnání s konkurencí. Z těchto důvodů se rozhodla svou novou chuť představit v rámci neotřelého projektu, který u nás nemá obdoby. V průběhu letních měsíců se budete moci na desítkách míst po celé republice sami přesvědčit, jak vám nová Pepsi s cukrem chutná. V podobných kampaních už mohli své chutě otestovat lidé po celém světě a v každé zemi byl konečný výsledek jiný. Jak to dopadne u nás je právě ve vašich rukách. Máte jedinečnou šanci na slepo otestovat, jestli vašim chuťovým pohárkům více vyhovuje Pepsi s cukrem nebo konkurenční kolový nápoj. Pomozte zjistit, co mají Češi raději! Jen vaše chuť rozhodne!

Roadshow bude probíhat od začátku července do poloviny srpna po celé republice. Tři speciální týmy budou vždy od čtvrtka do neděle objíždět různá místa, jako jsou například obchodní centra, koupaliště či hudební festivaly. Vyberte si některou ze zastávek roadshow Souboj chuti a otestujte, jaký kolový nápoj vám chutná více. Pokud se nebudete moci zúčastnit osobně, nezoufejte. I na tyto případy Pepsi myslela. Na stránkách www.soubojchuti.cz jsou k dispozici speciální testovací balíčky vhodné na „na doma“.  Uspořádejte svou vlastní ochutnávku, pobavte se s přáteli a zjistěte, co vaší partě chutná víc.

Komentáře