Soutěž Českomoravský pohár láká k cvičení děti i mládež

Reklama

Českomoravský pohár je nová soutěž Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz. Zúčastnit se jí mohou závodnice a závodníci už od 6 let, mládež i dospělí, stejně jako nadšení amatéři. Na ty všechny se bude 6. května 2017 v Semilech těšit plná tribuna povzbuzujících.

„Soutěžit se bude ve fitness týmech, v aerobiku, stepech, ale také v pohybových skladbách (ATS). K účasti v Českomoravském poháru chceme proto vyzvat také všechny „amatéry“, kteří se pohybovým aktivitám s nadšením věnují. Součástí tohoto sportovního dne je i nominační závod na republikové finále Česko se hýbe ve školách plných zdraví, a právě proto v mnohých mateřských školách paní učitelky připravují s dětmi krásná vystoupení. A to je přesně to pravé, s čím nám mohou přijet soutěž obohatit. Vystoupení dětí z mateřských škol, žáků školních klubů a Domů dětí a mládeže mívají v těchto soutěžích stejný úspěch jako ty od profesionálních závodníků. V Semilech je totiž navíc moc pěkné prostředí a zároveň i tradice těchto soutěží,“ říká pořadatelka akce Jana Boučková z Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz s tím, že bude ráda, pokud ji případní zájemci osloví.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19073″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na účastníky čekají čtyři postupová kola – dvě v Čechách a dvě na Moravě, finalisté se pak utkají 6. května 2017 v Semilech.

Zdroj: http://fisaf.cz/nova-soutez-ceskomoravsky-pohar-2017/

Komentáře