Soutěž „Žena roku 2018“ – Podpořte útulek Bohnice

Reklama

Pokud je vašemu srdci blízká Psychiatrická nemocnice Bohnice se svou přátelskou atmosférou a příjemným prostředím, milujete zvířata a rádi se chodíte kochat uklidňujícím pohledem na domeček s kouzelným výběhem koček v klidných prostorách socioterapeutické farmy, kde již 24. rokem sídlí tolik potřebné záchytné středisko Opuštěná a léčebná zvířata, o.p.s. se zhruba 97 chlupatými svěřenci, určitě podpořte jeho svědomitou vedoucí paní Dagmar Šeberovou v soutěži „Žena roku 2018“.

Paní Šeberová byla nominována pro svou celoživotní obětavou práci u koček, kdy zachránila a pomohla tisícům opuštěných a týraných šelmiček najít nový milující domov, v kategorii „Charita“. Hlasování probíhá od 4. července až do 15. srpna 2018, a to na webových stránkách http://zenaroku2018.jenprozeny.cz/soutezici/, kde je potřeba zvolit tlačítko „Charita“, následně najít mezi soutěžícími paní Dagmar Šeberovou a hlasovat pomocí kliknutí na její fotografii.

Vždyť bohnický útulek v čele s paní Šeberovou s nezištnou láskou a neskonalou péčí zaopatřuje kočky, stejně jako jiná drobná domácí zvířata, hospitalizovaných pacientů, kteří si tak mohou být jisti, že je o jejich miláčky dobře postaráno. Týraní a opuštění chlupáči mají zajištěnou veškerou myslitelnou péči, od pravidelného krmení, uklízení, očkování, kastrace a dalších veterinárních úkonů.

Veškerou tuto záslužnou činnost, která probíhá 24 hodin denně a nezná dovolenou ani volné víkendy, vykonává paní Šeberová zcela zdarma, jen z lásky ke zvířatům. Nelze také nezmínit, že provoz záchytného střediska je kompletně hrazen z darů dobrých lidí a stojí ročně zhruba 750 tisíc korun, které je potřeba vyprosit.

Komentáře