SOUTĚŽ: Získejte dvojitou výhru s vánočními balíčky od SUBRINY

Reklama

Rok 2019 se přehoupl do své poslední čtvrtiny a s nadcházejícím závěrem roku souvisí i obdarování svých blízkých různými dárky. Značka SUBRINA PROFESSIONAL vám představuje variantu, jak se vyhnout frontám v obchodních domech a zároveň potěšit své blízké praktickým dárkem.

SUBRINA PROFESSIONAL připravila pro vás pět variant vánočních balíčků, které potěší jak pánskou, tak dámskou část populace. Vánoční balíčky jsou zabaleny v praktických baleních a kromě produktů od značky SUBRINA PROFESSIONAL zde naleznete i vánoční přání s unikátním číslem. Díky němu se můžete zapojit do soutěže o přípravky SUBRINA PROFESSIONAL v hodnotě 500 Kč dle vašeho výběru. Stačí jen zaslat vyplněnou kartičku na adresu uvedenou na přání a pak již čekat v lednu na vylosování 10 šťastlivců. Ale to není vše.  O pět vánočních balíčků můžete soutěžit ZDARMA právě teď. Jak na to? Čtěte dál a dozvíte se.

BALÍČEK ČÍSLO 1

Obsahem tohoto balíčku jsou produkty z řady Premium, která je typická vysokým obsahem čistě přírodních aktivních látek a absencí nežádoucích chemických příměsí.

Obsah balíčku:

1x Premium šampon 250 ml, 1x Premium kondicionér 250 ml, 1x Premium Treatment 100 ml

BALÍČEK ČÍSLO 2

Ve druhém balíčku naleznete přípravky z řady PHI Colour.  Díky obsaženým výtažkům mandle a kereatinu jsou vlasy po použití této řady výrazně lesklejší a jejich barva déle vydrží.

Obsah balíčku:

1x PHI Colour šampon 250 ml, 1x PHI Colour kondicionér 250 ml, 1x sprchový gel Cherry Blossom – višeň

BALÍČEK ČÍSLO 3

I třetí balíček je zaměřen na řadu PHI, tentokrát se ale zaměřuje na kategorii Hydro. Obsažená kombinace přírodních aktivních látek urei, mořské řasy a izomerátu sacharidu v těchto produktech, dodává vlasům i vlasové pokožce optimální každodenní hydrataci, vitalitu a lesk.

Obsah balíčku:

1x PHI Hydro šampon 250 ml, 1x PHI Hydro kondicionér 250 ml, 1x sprchový gel Sensual Vanilla – vanilka

 

BALÍČEK ČÍSLO 4

Zdokonalte a vytvarujte svůj účes díky stylingové řadě Haircode, která je obsahem čtvrtého balíčku.

Obsah balíčku:

1x lak Haircode HAIR SPRAY EXTRA STRONG 75 ml, 1x pudr Haircode VOLUME OF DUST 10 g, 1x Haircode X GLAM LOTION FORTE 150 ml.

BALÍČEK ČÍSLO 5

Balíček zaměřený pro muže. Jeho obsahem je šampon, který je určen pro všechny, kteří si chtějí dopřát osvěžení po zvýšené fyzické námaze a pasta na vlasy a vousy.

Obsah balíčku:

1x šampon Recept After Sport 400 ml, 1x pasta na vlasy a vousy LC Matt Paste 150 ml.

Všechny tyto balíčky jsou k zakoupení na e-shopu (vložit odkaz www.shop.subrinaprofessional.cz) SUBRINA PROFESSIONAL.

Zároveň, ale můžete jeden z našich balíčků vyhrát zcela zdarma v naší soutěži. Stačí, když správně zodpovíte níže uvedenou otázku a správnou odpověď nám odešlete.

Soutěžní otázka:

Letošní rok přibyl do řady RECEPT nový šampon pro regeneraci vlasů po sportu – RECEPT AFTER SPORT. Jaké dvě hlavní složky jsou v šamponu obsaženy?

  1. Extrakt z máty peprné a antioxidant taurin
  2. Jojobový a arganový olej
  3. Mangové máslo a kokosový olej

Správnou odpověď naleznete na stránkách www.subrinaprofessional.cz.

Správné odpovědi zasílejte na email: redakce@johairstar.cz, předmět: Subrina vánoce. Hrajeme do 30. 10. 2019. Vyhrává každá 700. správná odpověď. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Komentáře