Spotřebitelská soutěž má prvního výherce Škody Fabia

Reklama

Od října je v běhu velká podzimní spotřebitelská soutěž s názvem „Střihněte si 3x Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou pořádá Státní zemědělský intervenční fond (SZIF). Jeden ze tří vozů Škoda Fabia putoval včera do rukou šťastné výherkyně. Je jí paní Daniela H. z Jirkova. Losování se odehrálo na slavnostním večeru během udělování certifikátů KLASA nově oceněným výrobcům.

Velká spotřebitelská soutěž probíhá pod taktovkou SZIF už od 16. října 2017, možnost se do ní zapojit je do 14. ledna 2018. Zúčastnit se může každý, kdo vyplní a zašle hrací kartu se 30 značkami kvality: Klasa, Regionální potravina, BIO Produkt ekologického zemědělství, Evropské logo pro ekologickou produkci, Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP), Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR, Česká potravina nebo Česká cechovní norma. Cílem je podpořit osvětu a konzumaci kvalitních potravin. Hlavní cenou jsou tři vozy Škoda Fabia, z nichž jeden už putuje ke své majitelce.

V této souvislosti je dobré podívat se na průběh soutěže. Na konci 4. herního týdne zaslali soutěžící na hracích kartičkách přes 880 tisíc log z obalů kvalitních potravin, z nichž téměř 541 tisíc patřilo Klase. Je vidět, že tato prestižní značka hraje opět prim. Na druhém místě se nachází Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, třetí příčka patří značce Chráněné zeměpisné označení.

Na tradičním večeru s udělováním certifikátů KLASA 23. listopadu na Žofíně našla první Fabia bílé barvy svou šťastnou majitelku, paní Danielu H. z Jirkova, která soutěžila i v loňském roce a jako svůj nejoblíbenější výrobek z řady oceněných potravin uvedla nanuka Míšu. Losování pod dohledem notářky provedl vlastní rukou ministr zemědělství Marian Jurečka. Přítomen byl i generální ředitel SZIF Martin Šebestyán. Kartička paní Daniely byla vylosována z obrovského množství 29 348 herních karet za celé 4 týdny soutěže. Dobrý vkus ve výběru potravin se tedy této spotřebitelce skutečně vyplatil. Srdečně gratulujeme.

Ve hře stále zůstávají dvě Fabie, dále ceny pro nejrychlejší, nejaktivnější, týdenní výhry a nezapomněli jsme ani na bonus na konci soutěže.

Zdroj: www.akademiekvality.cz

Komentáře