Špunti na vodě mají první teaser

Reklama

Máte rádi české komedie? Podívejte se na video na novou rodinnou komedii Špunti na vodě a nezapomeňte jít do kina 😉

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15944″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Režisér Jiří Chlumský (Dvojníci, Martin a Venuše) natočil podle scénáře Marcela Bystroně prosluněnou, hravou komedii pro celou rodinu Špunti na vodě. První ukázka z hvězdně obsazeného filmu:

Rozverná rodinná komedie o tom, co se stane, když se tři tátové nehodlají vzdát svého plánu na pánskou jízdu a rozhodnou se sjet Sázavu i se sedmi dětmi – manželkám a nepředvídatelným nástrahám navzdory, bude mít premiéru 13. dubna 2017. Do kánoí a raftu neohroženě usedli Jiří Langmajer, Hynek Čermák a Pavel Liška za nadšené podpory dětských herců. Jejich partnerky si zahrály Tatiana Vilhelmová, Anna Polívková a Jana Kvantiková. Coby babička Lada a děda Václav, kvůli jejichž zlaté svatbě to vlastně všechno začalo, se představí Dana Syslová a Arnošt Goldflam. Natáčelo se během loňského léta převážně v exteriérech v Českém Šternberku, Soběšíně, Kácově, Vlašimi a Praze. Film vznikl v koprodukci společností FRESH LOBSTER a Fénix Film.

Komentáře