Startuje 7 DAYZ Film Contest

Reklama

Právě teď se rozjíždí třetí ročník unikátní soutěže 7 DAYZ Film Contest. Ta je určená všem, kteří nepřestávají lovit nové příležitosti a je jim blízké spojení sportu s filmem. Pokud vás tento popis vystihuje, na nic nečekejte a včas se přihlaste zasláním nominačního videa.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19501″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Soutěž 7 DAYZ Film Contest má na svědomí parta kolem LIP Production a Life is Porno. Jedná se o československý soutěžní festival sportovních filmů natočených během 7 dnů. V rámci třetího ročníku se bude hrát o 65 000 Kč.

Prvním krokem na cestě k možné výhře je zaslání nominačního videa prostřednictvím registrace na http://7dayzfilmcontest.com. Do soutěže nejde nominovat video, které již bylo vybráno mezi finálové snímky v předchozích dvou ročnících. Jiná omezení pro nominační filmy nejsou. Videa je možné zasílat až do 6. srpna.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19502″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Ze zaslaných videí bude poté vybráno 20 finalistů, kteří budou mít za úkol během 7 dnů natočit, sestřihat a odevzdat svůj soutěžní film se sportovní tematikou. Nominované týmy dostanou vedle časového omezení ještě společný tajný úkol. Žádná jiná omezení (co/kde/jak) neexistují. Podstatné je natočit, sestříhat a odevzdat svůj 7 minutový film a zaujmout odbornou porotu.

Vedle hlavní kategorie Best 7 DAYZ Film se bude opět soutěžit i v kategorii Best Archive Movie. Novinkou pro rok 2017 bude cena diváku s názvem Audience Online Award.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“19504″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“402″}}]]

Komentáře