Street food rocks – food festival s hudebním zážitkem

Již tuto sobotu 3. června v 10 hodin startuje v Praze ojedinělý putovní food festival STREET FOOD ROCKS! Návštěvníkům nabídne netradiční kulinářské zážitky, skvělou muziku i  pohodovou atmosféru letního festivalu. Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele veleúspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími kuchyní z celého světa za zvuku hudby mnoha kapel, například Mydy Rabycard, I Love You Honey Bunny nebo Márdi & Pítrs  z Vypsané Fixy.

Nádvoří pražského pivovaru Staropramen na Smíchově ožije první zastávkou Street Food Rocks tuto sobotu, 3. června, od 10:00 do 22:00 hodin. Vstup je zdarma! Následovat bude Brno 17. června a Hradec Králové 24. června. Celá tour vyvrcholí účastí Street Food Rocks na hudebním festival Rock for People první prázdninový týden.

Milovníky dobrého jídla a pití láká Street Food Rocks na pestrou škálu gastronomických zážitků. Těšit se můžete na speciality z Gruzie, Srí Lanky či Afriky. Nebudou chybět ani tradiční oblíbené burgery a hot dogy v té nejvyšší kvalitě. Na své si přijdou i milovníci sushi nebo rybích specialit. Street Food Rocks myslí na každého a proto nabídne také vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou kuchyni. Hlavním kritériem výběru účastníků festivalu je moderní, ale i jedinečná gastronomie využívající pouze čerstvé, lokální suroviny a skvělý servis.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21524″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Kvalitní jídlo je základ spokojenosti a dobrého rozpoložení většiny lidí. Ochutnávání kuchyní z celého světa patří k zážitkům, které jsou v dnešní době vyhledávány čím dál tím častěji. Proto stále roste i počet food festivalů a gastronomických akcí. Street Food Rocks ale nabízí ještě něco navíc! Kromě špičkové kvality gastra servíruje pořádnou dávku živé muziky. Na své si přijdou ti návštěvníci, kteří tradiční food festivaly nevyhledávají. Z kapel se v Praze můžete těšit například na rychle rostoucí hvězdy Mydy Rabycard, kteří nedávno točili nové klipy v berlínských Red Bull Studios, nebo Márdiho & Pítrse z Vypsané Fixy.

Spojení organizátora hudebního festival Rock for People a zakladatele jednoho z největších food festivalu Burgerfest v podobě Street Food Rock se zdá být velmi povedené. Svědčí o tom loňský velice úspěšný ročník festivalu. „Street Food Rocks jsou samostatným projektem, kterým reagujeme na dlouhodobě rostoucí nároky návštěvníků Rock for People na kvalitu občerstvení. “ říká Michal Thomes, spoluzakladatel a hlavní pořadatel Rock for People. Na hudebním festivalu Rock for People budou k mání všechny chuťovky ze Street Food Rock!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21525″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“579″}}]]

Na Street Food Rocks festivalu budou k dispozici i odpočinkové paletové zóny. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a opravdu všichni si přijdou na své. Pro děti nebudou chybět ani sladké speciality či zajímavé nealko nápoje. Street Food Rocks přináší neopakovatelnou letní atmosféru s příjemným pocitem v žaludku. Vstup ZDARMA!

HUDEBNÍ PROGRAM V PRAZE
12:00 – 12:45  Groovetown
13:25 – 14:10  Márdi & Pítrs                                                 
14:50 – 15:35  Known As Brooklyn
16:20 – 17:10  Mydy Rabycad
17:50 – 18:35  I Love You Honey Bunny                                                  
19:15 – 20:00  Mala Ruckus                                                        
20:20 – 21:00  Jakub Ondra

STREET FOOD ROCKS 2017
3. 6. Praha – nádvoří pivovaru Staropramen na Smíchove
17. 6. Brno – Lužánky
24. 6. Hradec Králové – Náplavka (Smetanovo nábřeží)
4. – 6. 7. Hradec Králové – Festival park Rock for People

Zdroj: Street food rocks

Komentáře