Stylová, krásná a ve formě

Reklama

Rady a tipy, jak se starat o funkční oděvy.

Udržet se ve zdraví a ve formě někdy dá zabrat. Ale i s podzimem není všem dnům konec, jen se nejspíš z venkovního řádění přesuneme do fitness studií a společných cvičení. Pro správnou motivaci jste si možná udělali radost nějakým novým kouskem sportovního oblečení. Aby všechno bylo stylové a funkční, poradíme vám, jak se o sportovní oblečení správně starat. Kvalitní sportovní oblečení není nejlevnější. Proto si naše dresy, kraťasy, sukýnky, trička, bundy a další sportovní oděvy zaslouží náležitou péči, aby sloužily dlouho, v dobré kondici a neztrácely své vlastnosti. Totéž platí o oblíbených softshellových bundách, které nosíme nejen při procházkách v horách.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11313″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“375″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Sportování, a nejen to venkovní, zanechává na funkčním prádle nečistoty. Mikropóry, které zajišťují odvod potu směrem ven od pokožky, se pocením mohou zanášet. Ale také praním v nevhodném pracím prostředku nebo použitím aviváže.

Jak se o funkční prádlo správně starat?
• Zkontrolujte pokyny výrobce oblečení přímo na vašem oděvu.
• Zapněte veškeré zipy. Pozor dejte také na suché zipy, ty musí být také pečlivě zapnuté, jinak mohou poškodit další oblečení v pračce.
• Otočte oblečení naruby. Chráníte jej tak před případným žmolkováním.
• Používejte speciální prací prostředek pro sportovní oblečení (například Perwoll renew 3D Sport effect)
• Dávkujte podle doporučení na obalu pracího prostředku.
• Nepoužívejte běžné práškové prací prostředky, aviváž nebo chemické čištění.
• Perte na 40° nebo nižší teplotu, pokud to výrobce oblečení tak doporučuje.
• Zvolte šetrný prací program, například „ruční praní“, nebo „sportovní program“.
• Veškeré oblečení nechte přirozeně uschnout. Nepoužívejte sušičku.
• Žádné žehlení!

Jen správná péče o vaše sportovní kousky oblečení zajistí čistotu funkčního prádla v místech zvýšené potivosti a současně díky parfémové složce zajistí i dlouhotrvající svěží efekt – jako kdyby bylo právě vyprané. Navíc pečuje o vlákna tkanin a zachovává vlastnosti funkčních materiálů, jako je prodyšnost, regulace vlhkosti, odolnost proti povětrnostním vlivům a rychlé schnutí. Takto se směle můžete pustit do kondičního cvičení nebo i obyčejné procházky v lese.                        

Tip redakce:
Perwoll renew 3D effect = Tři dimenze péče o vaše prádlo
Opakované praní, sušení, žehlení, různé druhy znečištění, pot a různé povětrnostní podmínky – všechny tyto vlivy působí na textilní vlákna a snížují jejich odolnost. Výsledkem může být změna barvy, blednutí odstínů nebo zašednutí. Nikoliv však s novým pracím prostředkem Perwoll renew 3D effect od firmy Henkel, který je zárukou, že o vaše prádlo bude postaráno hned ve třech dimenzích – zajistí intenzitu, stabilitu a zářivost barev prádla, které vydrží déle jako nové.

Díky pracím gelům Perwoll renew 3D effect po každém praní zůstane vaše oblečení jako nové. To je důvod, proč je Perwoll renew 3D effect ten správný speciální prací prostředek, který jemně vypere a zároveň pečuje o barvy a textilní vlákna vašich oděvů. Také proto je Perwoll nejprodávanější speciální prací prostředek v České republice.

Nové složení pracích gelů Perwoll renew 3D effect podporuje perfektní vzhled vašeho oblečení s každým praním. Chrání barvy každého vlákna, zabraňuje změnám a uvolňování barev v průběhu praní. Perwoll renew 3D effect pečuje o oblečení ve třech dimenzích – zajišťuje intenzitu, stabilitu a zářivost barev.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11311″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“333″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Perwoll renew 3D Color effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé barvy oblečení déle jako nové. Perwoll pečuje o sytost vašeho zářivě barevného oblečení a omezuje jeho blednutí. 
Perwoll renew 3D Black effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé černé a tmavé oblečení déle jako nové. 
Perwoll renew 3D White effect – pro zářivě bílé oblečení bez potřeby bělení, omezuje zašednutí během praní, pro dosažení jasně bílé. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“11312″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“338″}}]]

Perwoll renew 3D Sport effect – pro dokonalou svěžest sportovního oblečení s „Re-fresh“ efektem, neutralizaci nepříjemných pachů a ochranu membránových textílií u funkčního prádla. S Perwollem renew 3D Sport effect zůstává sportovní oblečení ve skvělé formě po delší dobu.

Řada speciálních pracích prostředků Perwoll renew 3D effect je k dispozici od srpna za  následující doporučené maloobchodní ceny: 119 Kč (1l), 199 Kč (2l) a 299 Kč (3l) .

Komentáře