Stylová párty Addict #7 na lodi Cargo Gallery

V sobotu 3. června se pražská Náplavka rozpohybuje na vlnách elektronické muziky a dobré zábavy. Oblíbená loď Cargo Gallery se tady totiž stane centrem dění dalšího dílu stylové party Addict. Ta bude jako vždy probíhat pod taktovkou DJ NobodyListen a jeho hostů.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21411″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Addict #7 tradičně láká především na ojedinělý hudební zážitek a parádní atmosféru. V pořadí již sedmá party v režii oblíbeného DJ a hudebního producenta NobodyListen odstartuje v sobotu 3. června ve 22:00 a bude trvat až do 4:00 nedělního rána. Akce bude tentokrát probíhat ve třech patrech lodi Cargo Gallery na pražské Náplavce.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21408″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

DJ Džunya G

Samozřejmostí jako vždy bude kvalitní zvuk, projekce se speciálními světelnými efekty a pořádně našlapaný line-up, který nabídne domácí i zahraniční hosty. Ke správné letní atmosféře napomůžou i venkovní bary na střeše lodi. Dobrou náladu zajistí i krásné Jäger hostesky, které budou návštěvníky průběžně občerstvovat ledově namraženými drinky Jägermeister.

Vše se odehraje za dohledu i aktivní účasti samotného Jakuba Stracha alias NobodyListen. Kromě něj se můžete těšit i na slovenského DJ Džunya G, který ve svých freestylových setech kombinuje širokou škálu hudebních žánrů. O další porci dobré hudby se postarají i pražští DJs Kewu a Nrmn.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21409″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

DJ Kewu

Addict #7 nabídne návštěvníkům ještě jedno speciální překvapení. V podvečerních hodinách proběhne exkluzivní rozhovor s DJ NobydyListen. V rámci rozhovoru dojde i na dotazy fanoušků. Celý rozhovor bude živě vysílán na Instagramu českého Red Bullu, kde bude také prostor pro případné otázky a komentáře.

Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a dorazte na Addict #7, který vypukne v sobotu 3. června ve 22:00 hodin. Vstupenky budou k dostání na místě za 200,-  Kč. Prostor má omezenou kapacitu, tak se rozhodně vyplatí dorazit co nejdříve.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21410″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“399″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

DJ Nrmn

Místo konání: Praha – Cargo Gallery

Komentáře